d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev17879808182172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 19 2016 12:03pm
Quote (Akizk @ Sep 19 2016 05:46pm)
Uncsi vagy már. Nem tehetünk róla, hogy nálatok nincs előrelépés.


ha lenne, azt is te kapnád meg tbh
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 19 2016 12:04pm
Quote (jarabekg @ 19 Sep 2016 20:03)
ha lenne, azt is te kapnád meg tbh


vagy mar meg is kapta, es o gvs is egyben?!
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 19 2016 01:34pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 2 2016 12:47pm)
Várd ki a nap végét.
Kicsit változott a szitu. Most hagyták rám a hilton hotelláncot, eddig úgy volt csak az egyik hotel igazgatója leszek Miamiban. 10 percig láttak el tanácsokkal miként csináljam a dolgom ezekután.
Kicsit felgyorsultak az események.


Közben változás történt, Ibizán kokózás közben megismerkedtem Charles Boldennel aki jelenleg a NASA-nal dolgozik. Kérdezte mitől lett ilyen kockás a hasam, majd mondtam neki te sosem fogsz ilyen playboy kurvákat baszni mint én. Így válaszolt: "Hah! I like this guy!"
Ezután felajánlotta hogy mi lenne ha adminisztrátorként dolgoznék a NASA-nál. Beleegyeztem, 3 és fél percig látott el tanácsokkal miként végezzem ott a munkám helyesen.
Alig tisztult ki a fejem a kólától már Washingtonban találtam magam.
Kicsit felgyorsultak az események.
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Sep 19 2016 01:34pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 19 2016 08:34pm)
Közben változás történt, Ibizán kokózás közben megismerkedtem Charles Boldennel aki jelenleg a NASA-nal dolgozik. Kérdezte mitől lett ilyen kockás a hasam, majd mondtam neki te sosem fogsz ilyen playboy kurvákat baszni mint én. Így válaszolt: "Hah! I like this guy!"
Ezután felajánlotta hogy mi lenne ha adminisztrátorként dolgoznék a NASA-nál. Beleegyeztem, 3 és fél percig látott el tanácsokkal miként végezzem ott a munkám helyesen.
Alig tisztult ki a fejem a kólától már Washingtonban találtam magam.
Kicsit felgyorsultak az események.


:D
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 19 2016 01:41pm
Quote (Nerz8_Returned @ Sep 19 2016 08:34pm)
:D




Tegnap Obama meghívott a saját házába. Ott volt még pár fejes az FBI-tól és a CIA-től, valamint jelenlegi kollégáim is a NASA-tól.
Leitattam őket magyar pálinkával, meg borral.
Először ittak alkoholt életükben, Obama 4 cl pálinka után eszméletlenül zuhant a földre. Reggel meg bejött az irodámba és mondta milyen ütős volt ez a szar. :D

This post was edited by XxPiTyUkAxX on Sep 19 2016 01:41pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 19 2016 01:41pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 19 Sep 2016 21:34)
Közben változás történt, Ibizán kokózás közben megismerkedtem Charles Boldennel aki jelenleg a NASA-nal dolgozik. Kérdezte mitől lett ilyen kockás a hasam, majd mondtam neki te sosem fogsz ilyen playboy kurvákat baszni mint én. Így válaszolt: "Hah! I like this guy!"
Ezután felajánlotta hogy mi lenne ha adminisztrátorként dolgoznék a NASA-nál. Beleegyeztem, 3 és fél percig látott el tanácsokkal miként végezzem ott a munkám helyesen.
Alig tisztult ki a fejem a kólától már Washingtonban találtam magam.
Kicsit felgyorsultak az események.


hogyhogy nem egybol a marson
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 19 2016 01:43pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 19 2016 08:41pm)
hogyhogy nem egybol a marson


Uncsi vagy már, nem tehetek róla hogy nálatok nincs előrelépés.
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Sep 19 2016 01:43pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 19 2016 08:41pm)
Tegnap Obama meghívott a saját házába. Ott volt még pár fejes az FBI-tól és a CIA-től, valamint jelenlegi kollégáim is a NASA-tól.
Leitattam őket magyar pálinkával, meg borral.
Először ittak alkoholt életükben, Obama 4 cl pálinka után eszméletlenül zuhant a földre. Reggel meg bejött az irodámba és mondta milyen ütős volt ez a szar. :D


csökött strikes back
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 19 2016 01:48pm
hol jar amugy vismajor?
tuti mar o is ceo valahol a 10 diplomajaval
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2016 01:49pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 19 Sep 2016 20:48)
hol jar amugy vismajor?
tuti mar o is ceo valahol a 10 diplomajaval


nem Amerikaban probal szerencset?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17879808182172Next
Add Reply New Topic New Poll