Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 23 2014 11:33am)
hát előtte nemvolt még soha
de lehet csak 1 sima vízhólyag mert nem a szám szélén van hanem a közepén (de akkor fogalmam sincs mitől), mondjuk már 2 napja fáj pedig első dolgom volt hogy kilyukasszam. és akárhányszor rákerestem hogy vízhólyag száj/ajak etc, a herpeszt adta ki
és nem érdemes kilyukasztani
zovirax-szal másnapra elmúlik
ha pedig ajánlanak valami "ebben ugyan az van, csak olcsóbb", akkor mondd, hogy A JÓ KURV4 4NYÁDAT"