d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1787980818292Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2014 05:08am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 23 2014 11:07am)
valakitől herpeszt kaptam aki az üvegemből ivott mindig amit odavittem magamnak

kösz bazdmeg tényleg kösz szépen hogy herpeszes szájjal iszol közös üvegből te fasz


én kenyecültem bele a kukkeromat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 23 2014 05:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jul 2014 12:07)
valakitől herpeszt kaptam aki az üvegemből ivott mindig amit odavittem magamnak

kösz bazdmeg tényleg kösz szépen hogy herpeszes szájjal iszol közös üvegből te fasz


istenem de kurvajo vagyok hogy vittem sajat uveget :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 23 2014 05:28am
Quote (josheide @ Jul 23 2014 12:26pm)
istenem de kurvajo vagyok hogy vittem sajat uveget :D


énis vittem de tökmind1 mert beleivott mindenki úgyis
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 23 2014 05:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jul 2014 13:07)
valakitől herpeszt kaptam aki az üvegemből ivott mindig amit odavittem magamnak

kösz bazdmeg tényleg kösz szépen hogy herpeszes szájjal iszol közös üvegből te fasz


ebből később rák lesz, esetleg aids
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 23 2014 05:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jul 2014 12:28)
énis vittem de tökmind1 mert beleivott mindenki úgyis


Biztos hogy ott szedted ossze?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 23 2014 05:33am
Quote (josheide @ Jul 23 2014 12:29pm)
Biztos hogy ott szedted ossze?


hát előtte nemvolt még soha

de lehet csak 1 sima vízhólyag mert nem a szám szélén van hanem a közepén (de akkor fogalmam sincs mitől), mondjuk már 2 napja fáj pedig első dolgom volt hogy kilyukasszam. és akárhányszor rákerestem hogy vízhólyag száj/ajak etc, a herpeszt adta ki

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 23 2014 05:33am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 23 2014 05:51am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 23 2014 12:07pm)
valakitől herpeszt kaptam aki az üvegemből ivott mindig amit odavittem magamnak

kösz bazdmeg tényleg kösz szépen hogy herpeszes szájjal iszol közös üvegből te fasz


nyugi :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2014 05:57am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 23 2014 11:33am)
hát előtte nemvolt még soha

de lehet csak 1 sima vízhólyag mert nem a szám szélén van hanem a közepén (de akkor fogalmam sincs mitől), mondjuk már 2 napja fáj pedig első dolgom volt hogy kilyukasszam. és akárhányszor rákerestem hogy vízhólyag száj/ajak etc, a herpeszt adta ki


és nem érdemes kilyukasztani
zovirax-szal másnapra elmúlik
ha pedig ajánlanak valami "ebben ugyan az van, csak olcsóbb", akkor mondd, hogy A JÓ KURV4 4NYÁDAT"
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 23 2014 06:21am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 23 2014 01:33pm)
hát előtte nemvolt még soha

de lehet csak 1 sima vízhólyag mert nem a szám szélén van hanem a közepén (de akkor fogalmam sincs mitől), mondjuk már 2 napja fáj pedig első dolgom volt hogy kilyukasszam. és akárhányszor rákerestem hogy vízhólyag száj/ajak etc, a herpeszt adta ki


Szem nem Velencén kaptad el. Én kb mindenből ittam és sosem volt még most sincs herpeszem. De lehet hogy én csak rezisztens vagyok rá hehhe
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 23 2014 06:31am
Quote (xGurke @ Jul 23 2014 12:57pm)
és nem érdemes kilyukasztani
zovirax-szal másnapra elmúlik
ha pedig ajánlanak valami "ebben ugyan az van, csak olcsóbb", akkor mondd, hogy A JÓ KURV4 4NYÁDAT"


nemtudtam hogy herpesz, még mostse vagyok róla 100%ig meggyőződve majd kiderül idővel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1787980818292Next
Add Reply New Topic New Poll