Quote (Vismajor @ Dec 23 2013 11:33am)
jó ez a játék
tegnap játszottunk kettőt, egy vereség egy döntetlen
aztán nyomtam még egyet, 6 kör után ok nélkül kikickeltek
Aztán játszottam még egyet d2n, azt megnyertük
Ma reggel nézem, megint master guardian 2 vagyok
:D:D:D:ASD:ASD:SA
Fos ez úgy ahogy van
Kettőt vesztesz már lerak egy rankot, és itt meg olyan nyomorultak vannak, hogy hiába ölök 4es killeket nem képesek megnyerni a kurva wart