Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Jul 2012 20:19)
3 hét után újra gyúrtam, rég robbantam már így be, holnapra geci nagy izomlázat jósolok
én csak 1 hetet hagytam ki, nyaralás miatt+megfáztam a végére, szerencsére nem szaródott el a forma !

/e pedig 2 év után 3x berúgtam+1x csak ittam 5 nap alatt
ofc a diéta végig ment, 1x ettem "szart"
This post was edited by Akizk on Jul 23 2012 12:24pm