d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev178798081821257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jul 23 2012 12:23pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Jul 2012 20:19)
3 hét után újra gyúrtam, rég robbantam már így be, holnapra geci nagy izomlázat jósolok


én csak 1 hetet hagytam ki, nyaralás miatt+megfáztam a végére, szerencsére nem szaródott el a forma ! :D

/e pedig 2 év után 3x berúgtam+1x csak ittam 5 nap alatt

ofc a diéta végig ment, 1x ettem "szart"

This post was edited by Akizk on Jul 23 2012 12:24pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 23 2012 12:33pm
Quote (Akizk @ 23 Jul 2012 20:23)
én csak 1 hetet hagytam ki, nyaralás miatt+megfáztam a végére, szerencsére nem szaródott el a forma ! :D

/e pedig 2 év után 3x berúgtam+1x csak ittam 5 nap alatt

ofc a diéta végig ment, 1x ettem "szart"


nálam ez sajnos nem nagyon megy így, vagy nagyon odafigyelek, vagy semennyire :S most lesz 2-3 hetem odafigyelni, de aztán megint nyaralok. 3 hét alatt nyaralás közben felszedtem vagy 4 kilót, de nem izomra ment gondolom...
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jul 23 2012 01:30pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 23 2012 07:33pm)
nálam ez sajnos nem nagyon megy így, vagy nagyon odafigyelek, vagy semennyire :S most lesz 2-3 hetem odafigyelni, de aztán megint nyaralok. 3 hét alatt nyaralás közben felszedtem vagy 4 kilót, de nem izomra ment gondolom...


mirin dat bulk

nekem meg ez a melo baszta meg a progresst, egy honapja semmin se emeltem meg heti 1 edzes kb.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 23 2012 01:53pm
Quote (daneeka10 @ 23 Jul 2012 21:30)
mirin dat bulk

nekem meg ez a melo baszta meg a progresst, egy honapja semmin se emeltem meg heti 1 edzes kb.


y itt is melo
heti 2 edzest tudok _max_ harmat de ahhoz az kell h szombaton sehova ne menjek el
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 23 2012 02:15pm
kem sokat valtozott miota nem lattam (2ev^^)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 23 2012 02:28pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 23 2012 07:19pm)
3 hét után újra gyúrtam, rég robbantam már így be, holnapra geci nagy izomlázat jósolok


közel 1 hónap kihagyás valamint "évek óta nem vádliztam" dolog után, nyomtam három kört az egyik vádligépem, azóta be van állva kurvára
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 23 2012 02:49pm
Quote (Karan2_Returned @ Jul 21 2012 08:26pm)
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/376805_385001504895911_80569458_n.jpg


Nem a legjobb motiváló kép a napi edzéshez :P
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 23 2012 02:50pm
Quote (Bazsa7 @ 23 Jul 2012 19:41)
Annyival lesz tőle nehezebb, hogy a rudat is mozgásba hozza és nehezebb megtartani. Ilyet használt asszem Christian Bale is amikor készült a batmanre.


Quote (Akizk @ 23 Jul 2012 20:12)
fekvenyomásnál láttam ilyet, az a lényege, hogy ahogy emeled/nyomod ki növekszik a terhelés


tehat semmi szuksegem ra ^^
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 23 2012 04:59pm



idősen is formában kell majd lennünk!!:D

This post was edited by TassassinHc on Jul 23 2012 05:00pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 23 2012 05:26pm
Quote (TassassinHc @ Jul 23 2012 10:59pm)
http://osztod.hu/wp-content/uploads/2012/07/500324.jpg


idősen is formában kell majd lennünk!!:D


most amugy te vagy a következő generációs nyomorék senee?
Go Back To Magyar Topic List
Prev178798081821257Next
Add Reply New Topic New Poll