Quote (tevetava @ Oct 9 2012 03:13pm)
1. Mert egyik meglévő baloldali pártnak sem érdeke egy új, erős, szintén baloldali párt.
2. Mert nincs más, és mert ő sose politikus volt, hanem szakértő.
1. A meglévő baloldali pártok haldokolnak, nem tudnának mit kezdeni egy új párt születésével ami innen-onnan összeválogat embereket. Ráadásul a benne lévő tagok még jól is járhatnának ha oda átmenekítik a személyüket.
2. Jaj, ez a szakértő szerintem csak egy jól megtervezett pr része volt. Milyen szakértő? Ezt mindenkire tök jól rá lehet sütni, bármilyen mögöttes tartalom nélkül. Medgyessy sem politikus volt, hanem "szakértő, tanácsadó".
This post was edited by beni on Oct 9 2012 08:24am