d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev178798081821468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 9 2012 08:13am
Quote (beni @ 9 Oct 2012 15:56)

1. Honnan tudod?
2. Miért gondolja mindenki, hogy Bajnai az új szuperhős?


1. Mert egyik meglévő baloldali pártnak sem érdeke egy új, erős, szintén baloldali párt.
2. Mert nincs más, és mert ő sose politikus volt, hanem szakértő.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 9 2012 08:23am
Quote (tevetava @ Oct 9 2012 03:13pm)
1. Mert egyik meglévő baloldali pártnak sem érdeke egy új, erős, szintén baloldali párt.
2. Mert nincs más, és mert ő sose politikus volt, hanem szakértő.


1. A meglévő baloldali pártok haldokolnak, nem tudnának mit kezdeni egy új párt születésével ami innen-onnan összeválogat embereket. Ráadásul a benne lévő tagok még jól is járhatnának ha oda átmenekítik a személyüket.
2. Jaj, ez a szakértő szerintem csak egy jól megtervezett pr része volt. Milyen szakértő? Ezt mindenkire tök jól rá lehet sütni, bármilyen mögöttes tartalom nélkül. Medgyessy sem politikus volt, hanem "szakértő, tanácsadó".

This post was edited by beni on Oct 9 2012 08:24am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 9 2012 08:32am
Quote (beni @ 9 Oct 2012 16:23)
1. A meglévő baloldali pártok haldokolnak, nem tudnának mit kezdeni egy új párt születésével ami innen-onnan összeválogat embereket. Ráadásul a benne lévő tagok még jól is járhatnának ha oda átmenekítik a személyüket.
2. Jaj, ez a szakértő szerintem csak egy jól megtervezett pr része volt. Milyen szakértő? Ezt mindenkire tök jól rá lehet sütni, bármilyen mögöttes tartalom nélkül. Medgyessy sem politikus volt, hanem "szakértő, tanácsadó".


1. Az MSZP nem haldoklik, legútóbb 27%-ra becsülték.
2. Akkor te hogy írnád le Bajnait?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 9 2012 08:34am
Quote (tevetava @ Oct 9 2012 03:32pm)
1. Az MSZP nem haldoklik, legútóbb 27%-ra becsülték.
2. Akkor te hogy írnád le Bajnait?


Ilyen alapon ki nem szakértő? Csomó embernek vannak üzletei, nem feltétlen egyedül a politikából él.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 9 2012 08:38am
Quote (beni @ 9 Oct 2012 16:34)
Ilyen alapon ki nem szakértő? Csomó embernek vannak üzletei, nem feltétlen egyedül a politikából él.


nem volt párttag pl., de részben nyilván csak pr, hogy "szakértő, nem politikus", nem kellett politikusnak lennie, de ha indulna 2014-ben muszáj lenne ugyanúgy kampányolnia szerintem. amúgy szerintem is ő az egyetlen alkalmas személy, akivel talán le lehetne váltani a fideszt.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 9 2012 08:40am
Quote (beni @ 9 Oct 2012 16:34)
Ilyen alapon ki nem szakértő? Csomó embernek vannak üzletei, nem feltétlen egyedül a politikából él.


Akkor pontosítok: Bajnai sosem politikuskénts, hanem szakértőként állt hozzá a munkájához. De a kérdésem továbbra is áll, te hogy írnád le őt és a tevékenységét?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 9 2012 08:44am
Quote (tevetava @ 9 Oct 2012 16:40)
Akkor pontosítok: Bajnai sosem politikuskénts, hanem szakértőként állt hozzá a munkájához. De a kérdésem továbbra is áll, te hogy írnád le őt és a tevékenységét?


jó, de nem is volt szükség, hogy politikusként álljon hozzá, a párt szavazta meg, nem a "nép". viszont mikor hatalmon volt, akkor is szerintem minőségi munkát végzett, ami a többi miniszterelnökről nem igazán mondható el.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 9 2012 08:45am
Quote (tevetava @ Oct 9 2012 03:32pm)
1. Az MSZP nem haldoklik, legútóbb 27%-ra becsülték.
2. Akkor te hogy írnád le Bajnait?


Egy mocskos hazug feregnek, akit a tobbi politikusnal is jobban gyulolok.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 9 2012 08:49am
Quote (TresholdOfUniverse @ 9 Oct 2012 16:45)
Egy mocskos hazug feregnek, akit a tobbi politikusnal is jobban gyulolok.


care to explain?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 9 2012 08:54am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 Oct 2012 16:44)
jó, de nem is volt szükség, hogy politikusként álljon hozzá, a párt szavazta meg, nem a "nép". viszont mikor hatalmon volt, akkor is szerintem minőségi munkát végzett, ami a többi miniszterelnökről nem igazán mondható el.


De nem csak a hivatalba lépésének az elején viselkedhetett volna politikusként. A hivatali idejének a lejárta után sem verte a mellét, hogy ő mekkora király, és nem plakátozta fel a fél országot az arcával.
Go Back To Magyar Topic List
Prev178798081821468Next
Add Reply New Topic New Poll