d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev178798081825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 11:36am
http://index.hu/video/2011/10/06/a%5Ffidesz%5Faz%5Fapple%5Faz%5Fmszp%5Fa%5Fdunai%5Fvasmu/

3 barátom is ott volt (2 a videón is rajta van), lol, amúgy többször is voltam már ott piálni

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 6 2011 11:36am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2011 11:41am
Ma körbenéztem egy csomó boltot, hogy vegyek nadrágot, meg cipőt. Csak felbaszot, 18-20k egy nadrágért, ofc. De ez még hagyján 1243213426354 nadrágból 1 normálisat nem találtam.

Inkább vettem egy üveg száraz Merlot bort, azt megiszom azt kész.


Se cipőm nem lesz idén új, sem nadrágom, szar mind.

This post was edited by Baleee on Oct 6 2011 11:42am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 11:44am
Quote (Baleee @ 6 Oct 2011 19:41)
Ma körbenéztem egy csomó boltot, hogy vegyek nadrágot, meg cipőt. Csak felbaszot, 18-20k egy nadrágért, ofc. De ez még hagyján 1243213426354 nadrágból 1 normálisat nem találtam.

Inkább vettem egy üveg száraz Merlot bort, azt megiszom azt kész.


Se cipőm nem lesz idén új, sem nadrágom, szar mind.


fűt a pia, nem kell ruha

amúgy menj levi's-be, ott is kb. ennyi egy gatya, de vannak kurva jók, és tényleg évekig bírják
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 6 2011 11:45am
Nem is tudtam hogy lehet ennyire jó dolog a telefonszex.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 11:46am
következő care topic elejére valaki bassza be azt is, hogy smat nem postolhat
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 6 2011 11:47am
Quote (Smat @ Oct 6 2011 05:45pm)
Nem is tudtam hogy lehet ennyire jó dolog a telefonszex.


feldugtad magadnak?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 6 2011 11:47am
Quote (Baleee @ 6 Oct 2011 19:41)
Ma körbenéztem egy csomó boltot, hogy vegyek nadrágot, meg cipőt. Csak felbaszot, 18-20k egy nadrágért, ofc. De ez még hagyján 1243213426354 nadrágból 1 normálisat nem találtam.

Inkább vettem egy üveg száraz Merlot bort, azt megiszom azt kész.


Se cipőm nem lesz idén új, sem nadrágom, szar mind.


Én mostanában kezdek elmerülni a minőségi borfogyasztásban.
inb4 2 év múlva majd itt írom hogy
Íze Mike Tysonosan pazar, alámerül de nem szegregálja a mélyebb intellektus eper varázsának előtörését. Vivaldisan hajlik a holisztikus moralitás kecskerágósan tárkonymellékzöngéjű mélyföldjein de mellette nem pázsit inkább csak cinegefüttyösen gipszkarton.

This post was edited by ElCapitano on Oct 6 2011 11:47am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 6 2011 11:47am
Quote (sylke @ 6 Oct 2011 17:47)
feldugtad magadnak?


http://www.youtube.com/watch?v=iEPTlhBmwRg
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 6 2011 11:48am
Quote (ElCapitano @ 6 Oct 2011 18:47)
Én mostanában kezdek elmerülni a minőségi borfogyasztásban.
2 év múlva majd itt írom hogy
Íze Mike Tysonosan pazar, alámerül de nem szegregálja a mélyebb intellektus eper varázsának előtörését. Vivaldisan hajlik a holisztikus moralitás kecskerágósan tárkonymellékzöngéjű mélyföldjein de mellette nem pázsit inkább csak cinegefüttyösen gipszkarton.


Go Back To Magyar Topic List
Prev178798081825001Next
Closed New Topic New Poll