Quote (Baleee @ 6 Oct 2011 19:41)
Ma körbenéztem egy csomó boltot, hogy vegyek nadrágot, meg cipőt. Csak felbaszot, 18-20k egy nadrágért, ofc. De ez még hagyján 1243213426354 nadrágból 1 normálisat nem találtam.
Inkább vettem egy üveg száraz Merlot bort, azt megiszom azt kész.
Se cipőm nem lesz idén új, sem nadrágom, szar mind.
Én mostanában kezdek elmerülni a minőségi borfogyasztásban.
inb4 2 év múlva majd itt írom hogy
Íze Mike Tysonosan pazar, alámerül de nem szegregálja a mélyebb intellektus eper varázsának előtörését. Vivaldisan hajlik a holisztikus moralitás kecskerágósan tárkonymellékzöngéjű mélyföldjein de mellette nem pázsit inkább csak cinegefüttyösen gipszkarton.
This post was edited by ElCapitano on Oct 6 2011 11:47am