Quote (Liliomtipro @ 9 Oct 2011 16:42)
még egy másfél órát ráérek, jöhetnek a témajavaslatok ha eszetekbe jut "wmi"
[Te]
Jelentem · 16:28
Neked volt már olyan hogy egy idősebb pasi csapta a szelet? nekem olyan furi mert nem annyira wok oda értük
inkább a kisfiús fiúkat szeretem akik nem olyan szőrösek xD
[Nikolett]
Jelentem · 16:32
Volt persze...--" de hála égnek sikeresen lekopott rólam:) hát jah mindenkinek más más az ízlése...:))
[Te]
Jelentem · 16:34
de neked bejön ha vki szőrős?
szerintem undorító :S
[Nikolett ]
Jelentem · 16:38
Hát csak azt szeretem h ha az arcán van...kis borosta:)
[Te]
Jelentem · 16:39
és ott lenn is?
bocsi ha pofátlan vok :D:DxD
Ne ide, a másik topicba!