d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev17879808182799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 9 2011 08:17am
Ha egy éjszaka közepén beállítanék ezzel: Szia, kidobtak otthonról. Aludhatok itt?:$
Lájk ha igen!:) Tedd ki te is és nézd meg hogy kik engednék meg!:):$
Nem tetszikTetszik · · Megosztás · 6 perce via mobile · Adatvédelem:Shared with: Public

*
*
You and 39 további ember like this.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 9 2011 08:38am
Quote (jarabekg @ 6 Oct 2011 21:12)
http://m.blog.hu/ko/kommentvitez/image/2011_09_29/7.jpg


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 9 2011 08:42am
hopp nem ide

This post was edited by Liliomtipro on Oct 9 2011 08:50am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 9 2011 08:43am
Quote (Liliomtipro @ 9 Oct 2011 16:42)
még egy másfél órát ráérek, jöhetnek a témajavaslatok ha eszetekbe jut "wmi"

[Te]
Jelentem · 16:28
Neked volt már olyan hogy egy idősebb pasi csapta a szelet? nekem olyan furi mert nem annyira wok oda értük
inkább a kisfiús fiúkat szeretem akik nem olyan szőrösek xD
[Nikolett]
Jelentem · 16:32
Volt persze...--" de hála égnek sikeresen lekopott rólam:) hát jah mindenkinek más más az ízlése...:))
[Te]
Jelentem · 16:34
de neked bejön ha vki szőrős?
szerintem undorító :S
[Nikolett ]
Jelentem · 16:38
Hát csak azt szeretem h ha az arcán van...kis borosta:)
[Te]
Jelentem · 16:39
és ott lenn is?
bocsi ha pofátlan vok :D:DxD


Ne ide, a másik topicba!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 9 2011 09:09am
Quote (Liliomtipro @ 9 Oct 2011 16:17)
Ha egy éjszaka közepén beállítanék ezzel: Szia, kidobtak otthonról. Aludhatok itt?:$
Lájk ha igen!:) Tedd ki te is és nézd meg hogy kik engednék meg!:):$
Nem tetszikTetszik · · Megosztás · 6 perce via mobile · Adatvédelem:Shared with: Public

    *
    *
      You and 39 további ember like this.


pic
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 9 2011 09:11am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 9 2011 05:09pm)
pic


Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 9 2011 09:16am
Quote (Liliomtipro @ 9 Oct 2011 17:11)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/75821_156495734394386_100001018825403_280972_1685546_n.jpg


ty, nekem nem tetszik
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 9 2011 10:40am
Quote (Vismajor @ 9 Oct 2011 18:33)


baloldali csajt meghúznám, bár kicsit vékony
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 9 2011 10:55am
Quote (RRC @ Oct 9 2011 05:40pm)
baloldali csajt meghúznám, bár kicsit vékony


kurva vékony és sajnos az értelmi szintje a nullához konvergál
Go Back To Magyar Topic List
Prev17879808182799Next
Add Reply New Topic New Poll