d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1787980
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 13 2011 05:55pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 13 2011 09:44pm)
nem jött össze a liquid döntő, de azért egy előt az összehoznak. Egy liquid lesz a döntőben biztosan. Remélem a P nem a T.

Akkor a döntő lehetne pvt (csak tvt döntő ne legyen...)


:mellow:

zerg meg toss liquid van csak
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 13 2011 06:22pm
nubok, lemaradtak az epic döntöröl...
most jön a 6. gém :D

1 darab empvel megnyerni a tournamentet
buzi terran
és akkor cptghost még az infestorok miatt sir

This post was edited by sylke on Aug 13 2011 06:49pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 14 2011 02:36am
Quote (sylke @ 14 Aug 2011 02:22)
nubok, lemaradtak az epic döntöröl...
most jön a 6. gém :D

1 darab empvel megnyerni a tournamentet
buzi terran
és akkor cptghost még az infestorok miatt sir


ez érdekel, meglesem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 14 2011 05:38am
Quote (sylke @ 14 Aug 2011 01:22)
nubok, lemaradtak az epic döntöröl...
most jön a 6. gém :D

1 darab empvel megnyerni a tournamentet
buzi terran
és akkor cptghost még az infestorok miatt sir


ja mert minden zerg egyhelyen hordja mind a 123121251231 darab infestorját
gz neki!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 14 2011 06:16am
szétbasz az ideg. FUUUUUUUUUUU

473900 pontnál meghaltam...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1787980
Add Reply New Topic New Poll