Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 00:41)
hol? hanyad év? milyen?

érdekel a dolog lehet majd én is megnézem másoddiplomának
bocs cigiszünet volt

np, csak gondoltam, ha tényleg érdekel, akkor akár privátban is beszélgethetünk róla
PTE-n vagyok, most fejezem be az első évemet, mert ez előtt kettőt elszúrtam máshol. igazából, ha érdekel, akkor nem nehéz... legalábbis eddig nem az. biológiával kicsit szenvedtem az első félévben, mert nem tanultam előtte ilyeneket és nem is érdekelt... viszont eléggé belejöttem és megtetszett. uh most fogok belekezdeni nemsokára egy kognitív idegtudományos kutatásba.
mi az első diplomád?