d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev17879808182129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 04:44pm
Quote (ReDEyeS @ May 18 2011 11:41pm)
hol? hanyad év? milyen? :P

érdekel a dolog lehet majd én is megnézem másoddiplomának



túlképzett leszel :(
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 04:45pm
Quote (A122 @ 19 May 2011 00:44)
túlképzett leszel :(


leszarom ha érdekel :P

( főleg ha doktori mellett csinálom akkor aztán én leszek az überképzett :D )
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 04:46pm
Quote (ReDEyeS @ May 18 2011 11:45pm)
leszarom ha érdekel :P

( főleg ha doktori mellett csinálom akkor aztán én leszek az überképzett :D )


überpro leszel
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 04:47pm
Quote (A122 @ 19 May 2011 00:46)
überpro leszel


tagadom eme állítást!!

nem akarok én is ilyen korán aludni menni :(

This post was edited by ReDEyeS on May 18 2011 04:47pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 04:48pm
Quote (ReDEyeS @ May 18 2011 11:47pm)
tagadom eme állítást!!

nem akarok én is ilyen korán aludni menni :(


én se, előbb még nyerek jsps lotton
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 04:48pm
Quote (ReDEyeS @ May 18 2011 10:47pm)
tagadom eme állítást!!

nem akarok én is ilyen korán aludni menni :(


meg ekkora istenverte barom lenni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2011 04:49pm
Quote (Rezs @ May 18 2011 10:42pm)
végre eltakarodott, remélem nem jön vissza többet


Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 04:49pm
Quote (Rezs @ 19 May 2011 00:48)
meg ekkora istenverte barom lenni


igen, lényegében erre gondoltam :)
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 04:51pm
Quote (Christine21 @ May 18 2011 10:49pm)
http://img02.imgland.net/KNrvRKhOnO.png


:DDD
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 04:55pm
Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 00:41)
hol? hanyad év? milyen? :P

érdekel a dolog lehet majd én is megnézem másoddiplomának

bocs cigiszünet volt :D


np, csak gondoltam, ha tényleg érdekel, akkor akár privátban is beszélgethetünk róla :D

PTE-n vagyok, most fejezem be az első évemet, mert ez előtt kettőt elszúrtam máshol. igazából, ha érdekel, akkor nem nehéz... legalábbis eddig nem az. biológiával kicsit szenvedtem az első félévben, mert nem tanultam előtte ilyeneket és nem is érdekelt... viszont eléggé belejöttem és megtetszett. uh most fogok belekezdeni nemsokára egy kognitív idegtudományos kutatásba.
mi az első diplomád?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17879808182129Next
Closed New Topic New Poll