d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev178798081824303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 29 2011 07:08pm
Quote (Moonflow @ Apr 29 2011 11:51pm)
Runes < champs.


igazabol enis sok champet megvettem, de a nagyjaval sose jatszok, van 4-5 mainem meg talan meg 4-5 amivel szoktam jatszani oszt annyi.

Quote (Moonflow @ Apr 30 2011 12:21am)
Jaj de tetszik ez a Jax <33333


Beirnam hogy jax fos, hatha ragelsz valami szepet, de ... marmint leszarom!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 30 2011 01:06am
Quote (TresholdOfUniverse @ 30 Apr 2011 02:08)
igazabol enis sok champet megvettem, de a nagyjaval sose jatszok, van 4-5 mainem meg talan meg 4-5 amivel szoktam jatszani oszt annyi.



Beirnam hogy jax fos, hatha ragelsz valami szepet, de ... marmint leszarom!


Nem azt irtam, hogy hasznos, hanem azt, hogy tetszik (mókásnak találom, hogy ugrál). :)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 30 2011 09:19am
Kassadin jó kari? mage/melee-t keresek, annak megfelel?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 30 2011 09:31am
Quote (N4aBz @ 30 Apr 2011 16:19)
Kassadin jó kari? mage/melee-t keresek, annak megfelel?


Eszmeletlen jo AP carry, eleg sokszor meg banolva is van ranked-ben. De igazabol nem melee, hanem ranged, csak melee az attackje. Jo a burstje, es nagyon jol mozog az ultija miatt.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 30 2011 09:38am
most pedig lolozni fogok
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 30 2011 09:45am
Quote (Taszilo.^ @ 30 Apr 2011 16:38)
most pedig lolozni fogok


Na..Ne.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 30 2011 09:48am
Quote (Moonflow @ Apr 30 2011 04:45pm)
Na..Ne.


jahogy tobb mint 1 giga szart akar letolteni

e: ezt megusztad

This post was edited by Taszilo.^ on Apr 30 2011 09:48am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 30 2011 09:51am
Quote (Moonflow @ Apr 30 2011 04:31pm)
Eszmeletlen jo AP carry, eleg sokszor meg banolva is van ranked-ben. De igazabol nem melee, hanem ranged, csak melee az attackje. Jo a burstje, es nagyon jol mozog az ultija miatt.


kk, megvettem, köszi.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 30 2011 09:55am
Quote (Taszilo.^ @ 30 Apr 2011 16:48)
jahogy tobb mint 1 giga szart akar letolteni

e: ezt megusztad


Hahahahahha :D

Quote (N4aBz @ 30 Apr 2011 16:51)
kk, megvettem, köszi.


Gl hozza
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 30 2011 10:06am
Quote (H4xooR @ Apr 30 2011 01:39am)
jó kis champ,csak ha van ellened lanen 1 ranged aki 24/7 harassol akkor nem sokra mész vele q_q

oké,nagyot üt de alig van hpja.

én most udyrt vettem ki,nagyon bejön. vaciláltam vagy 5 percet urgoth meg udyr között,de urgoth majd legközelebb ^^


simán van 3k+hpja , hp cucc nélkül passive miatt (18 ason)
Go Back To Magyar Topic List
Prev178798081824303Next
Add Reply New Topic New Poll