d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev17879808182410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 25 2010 05:52am
Quote (Baleee @ Jun 25 2010 07:53am)
Szép kis Magellán vázak:

http://www.csekert.hu/WEBSET_TERMEKEK/623/HU/images/crux%20graffiti_n.jpg

http://www.csekert.hu/WEBSET_TERMEKEK/623/HU/images/crux%20superman_n.jpg

http://www.csekert.hu/WEBSET_TERMEKEK/623/HU/images/crux%20red%20chevy_n.jpg


bazzzzzdmeg :D

vagy csak nekem esik le most, hogy a második váz egyértelmű Superman betűtípus meg színvilág? :P :D :D
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 25 2010 05:53am
Quote (SamLee @ Jun 25 2010 12:52pm)
bazzzzzdmeg :D

vagy csak nekem esik le most, hogy a második váz egyértelmű Superman betűtípus meg színvilág? :P :D :D


nézd meg a kép nevét
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 25 2010 05:55am
[QUOTEQuote (Vharimatras @ Jun ]nézd meg a kép nevét[/QUOTE]

mostmár azt is látom :D

a legalsóról meg nekem a Ford Fairlane ugrott be mondjuk, a betűtípus is hasonló, a piros is tiszta olyan mint a filmben a Ford Fairlane Victoria, én kész vagyok, így már nagyon bejön :D

This post was edited by SamLee on Jun 25 2010 05:56am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 25 2010 07:00am
kisbali:
Quote
SHIMANO SL-M530 DEORE VÁLTÓKAR PÁRBAN

- RapidFire plussz rendszerű váltókarok, 3x9-fokozatú rendszerhez.
- Optikai fokozatkijelző.
- Shimano hátsó váltókkal kompatibilis.

13 380,- Ft helyett most csak 9 370,- Ft
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jun 25 2010 08:07am
<3
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 26 2010 03:41am
Quote (S4nyy @ Jun 25 2010 02:07pm)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs084.snc4/35540_139489209398279_100000116031284_460999_1335317_n.jpg <3


milyen teleszkópod van?
merre szoktál bicozni? mehetnénk hegyre v vmi

This post was edited by Xrd on Jun 26 2010 03:41am
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 26 2010 05:32am
túlterheltem a kormánycsapágyat, és széttört, szóval vehetek újat
meg valahogy a régi tárcsát le kéne vadászni a régi kerékről, mert a mostani elferdült..
Quote (Xrd @ Jun 26 2010 09:41am)
milyen teleszkópod van?
merre szoktál bicozni? mehetnénk hegyre v vmi


szerintem az egy sr suntour duro vagy egy rst gila/ esetleg launch

This post was edited by jspogmg on Jun 26 2010 05:34am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 26 2010 06:21am
most értem vissza
omg
reggel 10től idáig tekertem.
elpusztultam.
mindjárt idehányok.
DE JÓ VOLT!44
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jun 26 2010 06:55am
Quote (Xrd @ 26 Jun 2010 10:41)
milyen teleszkópod van?
merre szoktál bicozni? mehetnénk hegyre v vmi


a telom 1 Sr-Suntour XCR
most még kint vagyok belgiumban tehát a fotó is innen való, otthon pesti kölök vagyok, még nem tudom hol fogok otthon bringázni de ha ismersz jó dh-s freerideos terepet akkor tell me és mehetünk együtt.
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev17879808182410Next
Add Reply New Topic New Poll