túlterheltem a kormánycsapágyat, és széttört, szóval vehetek újat
meg valahogy a régi tárcsát le kéne vadászni a régi kerékről, mert a mostani elferdült..
Quote (Xrd @ Jun 26 2010 09:41am)
milyen teleszkópod van?
merre szoktál bicozni? mehetnénk hegyre v vmi
szerintem az egy sr suntour duro vagy egy rst gila/ esetleg launch
This post was edited by jspogmg on Jun 26 2010 05:34am