Quote (ecneB @ Nov 8 2011 08:02pm)
S03 felénél vagyok.

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 8 2011 07:55pm)
jó ez a breaking bad, most tartok a 2. évad végén, szombaton kezdtem
én már végignéztem, és az utolsó percig izgalmas
Quote (palacsinta @ Nov 9 2011 04:30pm)
Ha szinkronnal nézted szerintem adj neki még egy esélyt, mert az valami borzalom, kiváltképp Jesseé.
Én láttam pár részt ugy nem igazán adta ugyanazt nyomasztó hangulatot.
Most csak az American horror storyt ill. a Dextert nézem
Első jó , nekem nagyon gyere be. Dexter sajnos eléggé lejtő,szerintem.
normális vagy??
This post was edited by anyd on Nov 9 2011 02:20pm