d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev178798081821141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 9 2011 10:15am
Quote (jarabekg @ 9 Nov 2011 16:51)
ghahahaha


kurva vicces vagy,hülyegyerek.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 9 2011 02:19pm
Quote (ecneB @ Nov 8 2011 08:02pm)
S03 felénél vagyok. :)


Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 8 2011 07:55pm)
jó ez a breaking bad, most tartok a 2. évad végén, szombaton kezdtem


én már végignéztem, és az utolsó percig izgalmas



Quote (palacsinta @ Nov 9 2011 04:30pm)
Ha szinkronnal nézted szerintem adj neki még egy esélyt, mert az valami borzalom, kiváltképp Jesseé.
Én láttam pár részt ugy nem igazán adta  ugyanazt nyomasztó hangulatot.


Most csak az American horror storyt ill. a Dextert nézem
Első jó , nekem nagyon gyere be. Dexter sajnos  eléggé lejtő,szerintem.


normális vagy??

This post was edited by anyd on Nov 9 2011 02:20pm
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Nov 10 2011 10:42am
Quote (anyd @ 9 Nov 2011 22:19)
én már végignéztem, és az utolsó percig izgalmas





normális vagy??


első 4 részt láttam ebből az évadbol 5. résznél már megtalálja az egyik killert ok
nekem annyira nem gyere be mint az első 4 évad, már az előző se volt annyira 'húdejó', szerintem :/
DE AZÉRT VÉGIGNÉZEM :DDD
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 12 2011 05:30am
Chuck.S05E03.HDTV.XviD-LOL

megnéztem angol felirattal már nem bírtam megálni. totally worth it,kurvajó rész volt.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Nov 13 2011 01:10am
Big Bang theory s0509-t ajánlanám szeretettel sylnek, a címe: ornithophobia : D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 15 2011 10:30am
breaking bad 4. szezont tegnap fejeztem be, yósh volt, azt hittem vége, de elvileg lesz még ötödik évad is, fyeah
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 15 2011 11:25am
szerintem 3. évadtól kezdve rettentően esik a színvonal. ezt is húzzák, mint a rétestésztát. akkora failek vannak, hogy fogom a fejem.. :(
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 15 2011 11:27am
erről hallott már valaki?

Hell on Wheels

Az AMC ősszel mutatja be a Hell on Wheels című westernsorozatát, amiben egy Cullen Bohannon nevű fickó keresi a felesége gyilkosait. A dolgot bonyolítja kissé, hogy az atrocitásra az amerikai polgárháború eseményei alatt került sor, amiben Cullen barátunk a déliek oldalán harcolt, nejét pedig az északiak ölték meg. Nyomozása során Cullen valamiért beáll a Western Pacific vasútvállalathoz melózni, és innentől kezdve egy nagy történelmi tabló részesei leszünk pisztolyhősökkel, vasúttársaságokkal, kínai vendégmunkásokkal, frissen felszabadított rabszolgákkal és indiánokkal megspékelve.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 15 2011 11:29am
Quote (ecneB @ 15 Nov 2011 18:25)
szerintem 3. évadtól kezdve rettentően esik a színvonal. ezt is húzzák, mint a rétestésztát. akkora failek vannak, hogy fogom a fejem.. :(


tényleg néhol elég erőltetett a story, de általában nem tudok félbehagyni egy sorozatot, ha már elkezdtem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 15 2011 11:30am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Nov 2011 19:29)
tényleg néhol elég erőltetett a story, de általában nem tudok félbehagyni egy sorozatot, ha már elkezdtem


én sem, szerencsére azért nem jutott el arra a szintre (idáig), mint a niptuck
Go Back To Magyar Topic List
Prev178798081821141Next
Add Reply New Topic New Poll