Quote (farki @ Dec 23 2009 12:43am)
rezs.
riki megnyerte azt a gamet, ahonnan 9. percben kiléptél
nc volt :DDD
[img]http://i174.photobucket.com/albums/w102/jurma12/REZSITEFASZ.jpg[/img]
igen
ok, elejet elbasztam, sry, van ilyen
azert 1 disable volt oli stunja amivel kurvanehez celozni, okj. sok eselyuk volt, kurvara nem kellett volna lelepned