d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev17879808182828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 22 2009 02:21pm
Quote (sylKE @ 22 Dec 2009 21:19)
vicces volt a végén amikor 2en levadásztunk 3 embert : D
uccso 2 winért nem kaptam pontot...


az volt a vicces, amikor 5 ultit basztam el kb, mert tul koran ugrottam be...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 22 2009 02:21pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 22 2009 08:20pm)
bkbt kellett volna rakni nekem is es szarni a damra : D


én meg meguntam h mindig én kaptam elöször mindent, ugyhogy raktam egy kibaszott blade mailt aztán a sven 2 hitböl levitte magát fél hpra

Quote (Moonflow @ Dec 22 2009 08:21pm)
az volt a vicces, amikor 5 ultit basztam el kb, mert tul koran ugrottam be...


:DD

This post was edited by sylKE on Dec 22 2009 02:21pm
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 22 2009 05:43pm
rezs.

riki megnyerte azt a gamet, ahonnan 9. percben kiléptél
nc volt :DDD
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Dec 22 2009 05:47pm
Quote (farki @ Dec 22 2009 11:43pm)
rezs.

riki megnyerte azt a gamet, ahonnan 9. percben kiléptél
nc volt :DDD


elektrom 4es lett =D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 22 2009 05:49pm
Quote (farki @ Dec 23 2009 12:43am)
rezs.

riki megnyerte azt a gamet, ahonnan 9. percben kiléptél
nc volt :DDD


[img]http://i174.photobucket.com/albums/w102/jurma12/REZSITEFASZ.jpg[/img]
igen

ok, elejet elbasztam, sry, van ilyen
azert 1 disable volt oli stunja amivel kurvanehez celozni, okj. sok eselyuk volt, kurvara nem kellett volna lelepned
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 22 2009 05:52pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 23 2009 12:49am)

igen

ok, elejet elbasztam, sry, van ilyen
azert 1 disable volt oli stunja amivel kurvanehez celozni, okj. sok eselyuk volt, kurvara nem kellett volna lelepned


np
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 22 2009 08:03pm
játszottam egy hont
nem voltam jó
bár az egész team feedelt
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 22 2009 08:06pm
ez mi a fasz? :D

nem tudok loginelni... loading screen alatt kivagott.. :D a karma :DDD

This post was edited by ecneB on Dec 22 2009 08:08pm
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 22 2009 10:20pm
Quote (ecneB @ Dec 23 2009 03:06am)
ez mi a fasz? :D

nem tudok loginelni... loading screen alatt kivagott.. :D a karma :DDD


nemtom, de fel is adtuk : D

Quote (Vharimatras @ Dec 23 2009 03:03am)
játszottam egy hont
nem voltam jó
bár az egész team feedelt


legalabb nem logtal ki a sorbol ^^
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 23 2009 06:11am
megnyertük ádám :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev17879808182828Next
Add Reply New Topic New Poll