d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev17879808182382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 13 2010 10:29am
ásztakurva :o

nem gondoltam, hogy Van Gaal _ENNYIRE_ ki tud vetkőzni magából, hogy szónokol, meg táncikál, meg ugrándoz...


Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 13 2010 10:42am
Quote (bajcli @ May 13 2010 06:29pm)
ásztakurva :o

nem gondoltam, hogy Van Gaal _ENNYIRE_ ki tud vetkőzni magából, hogy szónokol, meg táncikál, meg ugrándoz...

http://www.youtube.com/watch?v=uLIsYsiXBD8


hehe
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
May 14 2010 12:08pm
Már megint ki fog kapni a Vasas.
Csak ne essünk ki. :c
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 15 2010 11:34am
Te jó ég mit nyert meg az Újpest, valaki nézte a meccset?
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 16 2010 10:54pm
FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****)

gz BArca a Spanyol bajnokihoz hehe :)
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 17 2010 07:24am
CAMPEONES, CAMPEONES, OLÉ OLÉ OLÉÉÉÉÉ
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 17 2010 07:28am
Malaga-Real 1-1 esely se volt ,hogy bajnokok legyenek igy.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 17 2010 08:46am
Quote (championmath @ 17 May 2010 15:28)
Malaga-Real 1-1 esely se volt ,hogy bajnokok legyenek igy.


fos a Real mint mindig
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 17 2010 08:53am
Quote (ZeNoR @ 17 May 2010 15:46)
fos a Real mint mindig


rég volt ilyen izgalmas végjáték az összes bajnokságban

most nem csak a bajnoki címekre gondolok hanem a kupás helyezésekre is

remélem a VB is ilyen izgalmas lesz :s
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 17 2010 09:56am
Quote (Inakwo @ 17 May 2010 16:53)
rég volt ilyen izgalmas végjáték az összes bajnokságban

most nem csak a bajnoki címekre gondolok hanem a kupás helyezésekre is

remélem a VB is ilyen izgalmas lesz :s


a spanyolban én nem éreztem izgalmasnak a végjátékot :S de azért a vb jó lesz :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17879808182382Next
Add Reply New Topic New Poll