☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Football Topic
Prev
1
78
79
80
81
82
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 57846
Replies: 3815
Track Topic
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#791
May 13 2010 10:29am
ásztakurva
nem gondoltam, hogy Van Gaal _ENNYIRE_ ki tud vetkőzni magából, hogy szónokol, meg táncikál, meg ugrándoz...
championmath
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold
:
Locked
#792
May 13 2010 10:42am
Quote (bajcli @ May 13 2010 06:29pm)
ásztakurva
nem gondoltam, hogy Van Gaal _ENNYIRE_ ki tud vetkőzni magából, hogy szónokol, meg táncikál, meg ugrándoz...
http://www.youtube.com/watch?v=uLIsYsiXBD8
hehe
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#793
May 14 2010 12:08pm
Már megint ki fog kapni a Vasas.
Csak ne essünk ki. :c
championmath
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold
:
Locked
#794
May 15 2010 11:34am
Te jó ég mit nyert meg az Újpest, valaki nézte a meccset?
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#795
May 16 2010 10:54pm
FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****) FC BARCELONA (*****)
gz BArca a Spanyol bajnokihoz hehe
Sorvatkutyuska
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold
:
0.00
#796
May 17 2010 07:24am
CAMPEONES, CAMPEONES, OLÉ OLÉ OLÉÉÉÉÉ
championmath
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold
:
Locked
#797
May 17 2010 07:28am
Malaga-Real 1-1 esely se volt ,hogy bajnokok legyenek igy.
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#798
May 17 2010 08:46am
Quote (championmath @ 17 May 2010 15:28)
Malaga-Real 1-1 esely se volt ,hogy bajnokok legyenek igy.
fos a Real mint mindig
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#799
May 17 2010 08:53am
Quote (ZeNoR @ 17 May 2010 15:46)
fos a Real mint mindig
rég volt ilyen izgalmas végjáték az összes bajnokságban
most nem csak a bajnoki címekre gondolok hanem a kupás helyezésekre is
remélem a VB is ilyen izgalmas lesz :s
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#800
May 17 2010 09:56am
Quote (Inakwo @ 17 May 2010 16:53)
rég volt ilyen izgalmas végjáték az összes bajnokságban
most nem csak a bajnoki címekre gondolok hanem a kupás helyezésekre is
remélem a VB is ilyen izgalmas lesz :s
a spanyolban én nem éreztem izgalmasnak a végjátékot :S de azért a vb jó lesz
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
78
79
80
81
82
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact