d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev17879808182232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 134
Joined: Nov 23 2008
Gold: 203.50
Dec 1 2008 06:06pm
mint új felhasználót, azt hiszem rendesen lóvá tettek bangin.gif

ha valaki meglopott, és a játékban nem a jsp-s nevét adta meg, amire nem figyeltem kelllőképpen, akkor gondolom most itt felesleges jogorvoslatot kérnem...
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 1 2008 06:08pm
Quote (PotomHun @ Tue, 2 Dec 2008, 01:06)
mint új felhasználót, azt hiszem rendesen lóvá tettek bangin.gif

ha valaki meglopott, és a játékban nem a jsp-s nevét adta meg, amire nem figyeltem kelllőképpen, akkor gondolom most itt felesleges jogorvoslatot kérnem...


Jol látod, legközelebb jobban figyelsz. /time ,trade előtti utáni inventory msg log ezekre mind figyelj oda, meg persze a trade ablakban is shotolgass mikor pipázol.
Member
Posts: 134
Joined: Nov 23 2008
Gold: 203.50
Dec 1 2008 06:11pm
medit milyen értéknél érdemes hívni

most egy pc sk 12 fhr-t buktam... stupid.gif
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 1 2008 06:13pm
Quote (PotomHun @ Tue, 2 Dec 2008, 01:11)
medit milyen értéknél érdemes hívni

most egy pc sk 12 fhr-t buktam...  stupid.gif


Szerintem 10 fg felett már simán hivhatsz ha nincs sok fgd és semmiképp sem akarsz bukni, de inkább arra figyelj kivel tradelsz, nézd a join datet és a postcountot, meg lehetőleg ne 5-10 fgs tagokkal trédelj.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,114.85
Dec 1 2008 06:14pm
Quote (PotomHun @ Tue, 2 Dec 2008, 01:11)
medit milyen értéknél érdemes hívni

most egy pc sk 12 fhr-t buktam...  stupid.gif


Igazan beloni fgben hogy mi az az ertek amiert mar hivni kell medit szerintem nem lehet. Mindenkinel mashol van ez a hatar, a felektol is fugg mennyire tekintheto a masik megbizhatonak.
Olvasd el a magyar leirast, a trade meneterol mirol keszits shotot stb. hogy ilyen ne forduljon elo tobbet
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6639000&st=0&#entry34946384
Member
Posts: 134
Joined: Nov 23 2008
Gold: 203.50
Dec 1 2008 06:18pm
köszönöm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 2 2008 12:30pm
Önök fél nyolcas híreinket hallják. Lesz egy max. két órás rendszerleállás.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=26074964&f=28

Quote (njaguar @ Tue, 2 Dec 2008, 19:03)
We will have some downtime (hopefully less than an hour or two) at approximately 2pm (14:00) CST. That is roughly 2 hours from the time of this post. I appologize for the short notice of this downtime, but we will be right back as soon as possible.

The downtime is due to needing to move all the server hardware to a new location.

Thanks

CST Central Standard Time, as UTC-6 hours
GMT Greenwich Mean Time, as UTC
CET Central Europe Time, as UTC+1 icon_pointr.gif mi vagyunk itt

Gondoltam megosztom veletek, mielőtt még mindenki megijedne majd, hogy "zomgúristennincsjéespémivanajéespével???". smile.gif



/e:

Tök jó, hogy már lett nyitva egy topic erről egy teljesen semmitmondó "Haha" címmel korábban... Legalább olyan címeket adnátok a topicoknak, amiről kiderül, hogy miről is szól...

This post was edited by Genthor on Dec 2 2008 12:36pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 4 2008 03:26pm
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=238544

youtube videó tök jól meg van csinálva, tetszik az a felső keresősáv
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 4 2008 03:29pm
Quote (beni @ Thu, 4 Dec 2008, 22:26)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=238544

youtube videó tök jól meg van csinálva, tetszik az a felső keresősáv


Elöbb láttam df-ben róla a topicot, eléggé szivenütött. :\

Youtube keresőről meg azt hittem, hogy nem új, csak azért jelent meg, mert tettem fel vmi java plugint. ^^

This post was edited by Anarkin on Dec 4 2008 03:30pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 4 2008 03:30pm
Quote (Anarkin @ Thu, Dec 4 2008, 10:29pm)
Elöbb láttam df-ben róla a topicot, eléggé szivenütött. :\


Nincs hozzáférésem, de láttam róla signet. Mi történt?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17879808182232Next
Closed New Topic New Poll