Önök fél nyolcas híreinket hallják. Lesz egy max. két órás rendszerleállás.
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=26074964&f=28Quote (njaguar @ Tue, 2 Dec 2008, 19:03)
We will have some downtime (hopefully less than an hour or two) at approximately 2pm (14:00) CST. That is roughly 2 hours from the time of this post. I appologize for the short notice of this downtime, but we will be right back as soon as possible.
The downtime is due to needing to move all the server hardware to a new location.
Thanks
CST Central Standard Time, as UTC-6 hours
GMT Greenwich Mean Time, as UTC
CET Central Europe Time, as UTC+1

mi vagyunk itt
Gondoltam megosztom veletek, mielőtt még mindenki megijedne majd, hogy "zomgúristennincsjéespémivanajéespével???".

/e:
Tök jó, hogy már lett nyitva egy topic erről egy teljesen semmitmondó "Haha" címmel korábban... Legalább olyan címeket adnátok a topicoknak, amiről kiderül, hogy miről is szól...
This post was edited by Genthor on Dec 2 2008 12:36pm