d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17887897907917921468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 20 2016 12:25am
Quote (Eoghan @ 20 Feb 2016 02:32)
exem venezuelai. mutatott fotókat meg videókat arról, hogy milyen állapotok voltak ott két éve. horror.. a supermarketek polcai pangtak az ürességtől. csak az alsó sorok voltak dugig papucsokkal(??) meg tej volt az, amiből volt elég. minden egyébb dologért napos sorbanállás van. brutális erőszak folyik az utcákon és egymást rabolják az emberek
a hatalmat katonai puccsal átvették és egy teljesen torz gazdasági modellbe tolták bele az országot, amiben az teljesen tönkrement.
ráadásul a vezetője ugyanolyan agybeteg, mint a mi viktorunk - szóval az irány ismerős.
Chavez és Maduro gyakorlatilag kevesebb, mint 20 év alatt lenullázták az ország értékét, pedig ezt megelőzőleg a Föld egyik legfaszább helye volt. jó gazdaság, patentos klíma, magas életszínvonal.


exed MI
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 20 2016 04:09am
Quote (Eoghan @ Feb 20 2016 02:32am)
exem venezuelai. mutatott fotókat meg videókat arról, hogy milyen állapotok voltak ott két éve. horror.. a supermarketek polcai pangtak az ürességtől. csak az alsó sorok voltak dugig papucsokkal(??) meg tej volt az, amiből volt elég. minden egyébb dologért napos sorbanállás van. brutális erőszak folyik az utcákon és egymást rabolják az emberek
a hatalmat katonai puccsal átvették és egy teljesen torz gazdasági modellbe tolták bele az országot, amiben az teljesen tönkrement.
ráadásul a vezetője ugyanolyan agybeteg, mint a mi viktorunk - szóval az irány ismerős.
Chavez és Maduro gyakorlatilag kevesebb, mint 20 év alatt lenullázták az ország értékét, pedig ezt megelőzőleg a Föld egyik legfaszább helye volt. jó gazdaság, patentos klíma, magas életszínvonal.


nem tolti be :S
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 20 2016 06:52am
Quote (Eoghan @ Feb 20 2016 01:32am)
exem venezuelai. mutatott fotókat meg videókat arról, hogy milyen állapotok voltak ott két éve. horror.. a supermarketek polcai pangtak az ürességtől. csak az alsó sorok voltak dugig papucsokkal(??) meg tej volt az, amiből volt elég. minden egyébb dologért napos sorbanállás van. brutális erőszak folyik az utcákon és egymást rabolják az emberek
a hatalmat katonai puccsal átvették és egy teljesen torz gazdasági modellbe tolták bele az országot, amiben az teljesen tönkrement.
ráadásul a vezetője ugyanolyan agybeteg, mint a mi viktorunk - szóval az irány ismerős.
Chavez és Maduro gyakorlatilag kevesebb, mint 20 év alatt lenullázták az ország értékét, pedig ezt megelőzőleg a Föld egyik legfaszább helye volt. jó gazdaság, patentos klíma, magas életszínvonal.


én is akarok latina gf-et :C







kitudja egyszer még a mi gázszerelőnkből is lehet fővezér

This post was edited by Senee on Feb 20 2016 07:08am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 22 2016 01:44am
http://kolozsvaros.com/2016/02/18/orban-rahel-a-nemzet-tehetsege/

Jó kis reggeli olvasmány az orbán dinasztia trónörököséről
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Feb 22 2016 01:49am
Quote (anyd @ 22 Feb 2016 09:44)
http://kolozsvaros.com/2016/02/18/orban-rahel-a-nemzet-tehetsege/

Jó kis reggeli olvasmány az orbán dinasztia trónörököséről


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 22 2016 03:19am
Quote (InfamousMythos @ 22 Feb 2016 08:49)


10/10 :DDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 22 2016 04:07am
Quote (anyd @ 22 Feb 2016 08:44)
http://kolozsvaros.com/2016/02/18/orban-rahel-a-nemzet-tehetsege/

Jó kis reggeli olvasmány az orbán dinasztia trónörököséről


Engem valami hihetetlen mod felbasz ez az egesz.

Lopnak,mert miert ne. De hogy az akademiat is meggyalazzak igy...

Mikor egy 1 eves mesterdiplomaval (amit normal korulmenyek kozott el se kezdhetett volna mert az EMBAt altalaban 30+ eves magas beosztasu emberek csinaljak hogy elorelepjenek a karrierjukben es megfelelo szakmai tapasztalat nelkul fel se vesznek embereket.) valaki egyetemi oktato lehet az mar a rendszer rohadasanak a legalja...

Ennyi erovel en is lehetnek egyetemi tanar.... sot.. de az en apam nem a miniszterelnok.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 22 2016 04:09am
Quote (josheide @ Feb 22 2016 11:07am)
Engem valami hihetetlen mod felbasz ez az egesz.

Lopnak,mert miert ne. De hogy az akademiat is meggyalazzak igy...

Mikor egy 1 eves mesterdiplomaval (amit normal korulmenyek kozott el se kezdhetett volna mert az EMBAt altalaban 30+ eves magas beosztasu emberek csinaljak hogy elorelepjenek a karrierjukben es megfelelo szakmai tapasztalat nelkul fel se vesznek embereket.) valaki egyetemi oktato lehet az mar a rendszer rohadasanak a legalja...

Ennyi erovel en is lehetnek egyetemi tanar.... sot.. de az en apam nem a miniszterelnok.


alakitsunk forradalmi nepegyetemet es oktassunk mindenkit arrol hogy a gazdagok hogyan hasznalnak ki minket, hogyan gyalazzak az orszagot es lopjak a penzunket!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 22 2016 04:19am
Quote (TresholdOfUniverse @ 22 Feb 2016 11:09)
alakitsunk forradalmi nepegyetemet es oktassunk mindenkit arrol hogy a gazdagok hogyan hasznalnak ki minket, hogyan gyalazzak az orszagot es lopjak a penzunket!


Szerintem a Jobbik mar csinalt ilyesmit
Go Back To Magyar Topic List
Prev17887897907917921468Next
Add Reply New Topic New Poll