d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev1788789790791792828Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 24 2012 04:32pm
Srácok HON?! jönnék.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 24 2012 04:33pm
Quote (Bendeguz @ 24 Jul 2012 23:32)
Srácok HON?! jönnék.


20min és mehet
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 24 2012 04:34pm
Quote (Nerz8 @ Jul 24 2012 11:33pm)
20min és mehet


Ok! Nekem 2-3 game belefér most simán.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 24 2012 04:38pm
en is jovok, varjatok meg pls
negyed ora

/e: re, felolem mehet barmikor

This post was edited by Moonflow on Jul 24 2012 04:51pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 24 2012 04:52pm
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Moonflow, Nerz8, ecneB

te nem jossz par midwars, teso? tudom h most voltal, de en meg nem voltam :D

This post was edited by Moonflow on Jul 24 2012 04:52pm
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 24 2012 04:54pm
Jövök!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 24 2012 04:58pm
Rezs azt mondta, jön! Bendeguz az accja
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 24 2012 04:58pm
sziasztok jönék jácani szivesen agyatok acount nevet :) az én acount nevem keoma:)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 24 2012 04:59pm
Quote (Bendeguz @ 24 Jul 2012 23:58)
sziasztok jönék jácani szivesen agyatok acount nevet :) az én acount nevem keoma:)


az en akuntom `luk, adoj es ako meunk majd gamézni
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 24 2012 05:22pm
hát ez nagyon fasza honozás volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1788789790791792828Next
Add Reply New Topic New Poll