d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17877887897907911468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 18 2016 11:18am
Quote (CyberPunk666 @ 18 Feb 2016 19:12)
valahol ott csúszott félre, hogy az elején még hatezer százalékról beszél, ami nem a hatezerszeres ugye, hanem a hatvanszoros.
csak valami miatt ott aztán hatezerszer lett a hatezer százalékból.


Tudom, hogy emiatt ment felre az iras. De szinte latszik, hogy nem erti, amit fordit.. Meg nem igaz, hogy nem olvassak at egyszer legalabb, meg egy szaros e-mailt sem kuldok el ugy, hogy ne olvasnam at legalabb ketszer.
Ezek meg ebbol elnek, ugyanez igaz az indexre is, mind a ketto kritikan aluli masolt cikkekkel operal.

This post was edited by ecneB on Feb 18 2016 11:19am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 18 2016 11:19am
Quote (ecneB @ 18 Feb 2016 19:18)
Tudom, hogy emiatt ment felre az iras. De szinte latszik, hogy nem erti, amit fordit.. Meg nem igaz, hogy nem olvassak at egyszer legalabb, meg egy szaros e-mailt sem kuldok el ugy, hogy ne olvasnam at legalabb ketszer.
Ezek meg ebbol elnek, ugyanez igaz az indexre is, mind a ketto kritikan aluli masolt cikkekkel operal.


Tuti, hogy nem olvassák át.
olyan ordas elgépelésekkel és helyesírási hibákkal szoktak kijönni a cikkek, hogy nem egyszer előfordult, hogy már a cím is el lett írva.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 18 2016 11:19am
amúgy azt olvastam vmikor h venezuelanak több olaja van mint szaudarabianak
azt mégse tart sehol egy nagy putri az egész ország
why
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 18 2016 11:20am
Quote (Senee @ 18 Feb 2016 19:19)
amúgy azt olvastam vmikor h venezuelanak több olaja van mint szaudarabianak
azt mégse tart sehol egy nagy putri az egész ország
why


Náluk is van fidesz meg mszp.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 18 2016 11:26am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 18 2016 05:20pm)
Náluk is van fidesz meg mszp.


:c
maffiokrácia

This post was edited by Senee on Feb 18 2016 11:27am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 19 2016 01:06am
Quote (Senee @ 18 Feb 2016 19:19)
amúgy azt olvastam vmikor h venezuelanak több olaja van mint szaudarabianak
azt mégse tart sehol egy nagy putri az egész ország
why


olajárcsökkenés, nincs pénzük kitermelni meg nem is éri meg
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 19 2016 05:23am
Quote (RRC @ 19 Feb 2016 08:06)
olajárcsökkenés, nincs pénzük kitermelni meg nem is éri meg


- RRC Petiket a kulpolitikai szakertot hallottuk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 19 2016 05:29am
Quote (GoreKnight9 @ Feb 19 2016 11:23am)
- RRC Petiket a kulpolitikai szakertot hallottuk


igaza van am de épp erre is értettem h NINCS PÉNZÜK
eh
több olajuk volt/van mint szaudarábiának és mégis egy szegény putri ország

de legalább a kormány meg a haverok ott is biztos akkor fürdenek a kokainban meg a kurvák testnedveiben kappa keepo
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 19 2016 07:03am
Quote (ecneB @ 18 Feb 2016 18:07)
Ez a 444 a vilag retke egy weboldalba agyazva. Nem ertem hogy foglalkozhat valaki cikkirassal, ha elemi szamolasokat sem kepes megerteni.

"Mostantól a 95 oktánszámú benzinért több minthatezerszer többet kell majd fizetni, miután 0,097 bolívár után ezentúl 6 bolívár lesz egy liter."

6/0,097 -> ez nalam meg mindig csak valami 61.xx


hat ha tobb, mint hatezerszer tankolsz, akkor tobb, mint hatezerszer kell tobbet fizetni, mint eddig!
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 19 2016 07:32pm
Quote (Senee @ Feb 18 2016 05:19pm)
amúgy azt olvastam vmikor h venezuelanak több olaja van mint szaudarabianak
azt mégse tart sehol egy nagy putri az egész ország
why



exem venezuelai. mutatott fotókat meg videókat arról, hogy milyen állapotok voltak ott két éve. horror.. a supermarketek polcai pangtak az ürességtől. csak az alsó sorok voltak dugig papucsokkal(??) meg tej volt az, amiből volt elég. minden egyébb dologért napos sorbanállás van. brutális erőszak folyik az utcákon és egymást rabolják az emberek
a hatalmat katonai puccsal átvették és egy teljesen torz gazdasági modellbe tolták bele az országot, amiben az teljesen tönkrement.
ráadásul a vezetője ugyanolyan agybeteg, mint a mi viktorunk - szóval az irány ismerős.
Chavez és Maduro gyakorlatilag kevesebb, mint 20 év alatt lenullázták az ország értékét, pedig ezt megelőzőleg a Föld egyik legfaszább helye volt. jó gazdaság, patentos klíma, magas életszínvonal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17877887897907911468Next
Add Reply New Topic New Poll