Quote (Senee @ Feb 18 2016 05:19pm)
amúgy azt olvastam vmikor h venezuelanak több olaja van mint szaudarabianak
azt mégse tart sehol egy nagy putri az egész ország
why
exem venezuelai. mutatott fotókat meg videókat arról, hogy milyen állapotok voltak ott két éve. horror.. a supermarketek polcai pangtak az ürességtől. csak az alsó sorok voltak dugig papucsokkal(??) meg tej volt az, amiből volt elég. minden egyébb dologért napos sorbanállás van. brutális erőszak folyik az utcákon és egymást rabolják az emberek
a hatalmat katonai puccsal átvették és egy teljesen torz gazdasági modellbe tolták bele az országot, amiben az teljesen tönkrement.
ráadásul a vezetője ugyanolyan agybeteg, mint a mi viktorunk - szóval az irány ismerős.
Chavez és Maduro gyakorlatilag kevesebb, mint 20 év alatt lenullázták az ország értékét, pedig ezt megelőzőleg a Föld egyik legfaszább helye volt. jó gazdaság, patentos klíma, magas életszínvonal.