d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17837847857867871468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 10 2015 08:36am
http://hvg.hu/vilag.terror/20151010_Lefilmeztek_az_orosz_helikoptert_Sziriaba
tudnám mér ismételgeti két másodpercenként hogy allahu akbar, tudnak ezek mást is mondani? :D
vagy így bemegy a sarki pékségbe, hogy allahu akbar, és adják is neki a fél kiló rozskenyeret?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 10 2015 08:40am
nyivlan faszsag volt az 5, mondjuk 10-15lehetett, de azt akartam leirni, hogyha 0 lenne se lenne ennyire masterrace arccsontom :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 10 2015 08:42am
Quote (jarabekg @ 10 Oct 2015 16:40)
nyivlan faszsag volt az 5, mondjuk 10-15lehetett, de azt akartam leirni, hogyha 0 lenne se lenne ennyire masterrace arccsontom :(


jo topic
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 10 2015 08:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Oct 2015 16:36)
http://hvg.hu/vilag.terror/20151010_Lefilmeztek_az_orosz_helikoptert_Sziriaba
tudnám mér ismételgeti két másodpercenként hogy allahu akbar, tudnak ezek mást is mondani? :D
vagy így bemegy a sarki pékségbe, hogy allahu akbar, és adják is neki a fél kiló rozskenyeret?


gondolom ez ilyen omg náluk
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 10 2015 08:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 10 2015 03:36pm)
http://hvg.hu/vilag.terror/20151010_Lefilmeztek_az_orosz_helikoptert_Sziriaba
tudnám mér ismételgeti két másodpercenként hogy allahu akbar, tudnak ezek mást is mondani? :D
vagy így bemegy a sarki pékségbe, hogy allahu akbar, és adják is neki a fél kiló rozskenyeret?


ha egy gólról raknak fel videót akkor is rákot kapok ha arab a kommentátor
ALLAUH AKBAR és akkor ezt 35x változó tónusban

Bár nem tudom h a dél amerikai kommentátorok mennyivel jobbak amikor
GÓL
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
GÓLASSO

Lehet vele szórakozni ha hangerő csúszkát lehúzod aztán vissza és úgyanúgy ÓÓÓÓÓÓÓ
nem tudom miért jó
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 26 2015 08:00am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 30 2015 03:42pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2015 06:06pm
http://kettosmerce.blog.hu/2015/11/05/svajcban_is_vannak_ehezo_gyerekek_indokolta_revesz_mariusz_miert_nem_tamogatjak_a_gyerekehezes_megsz
Go Back To Magyar Topic List
Prev17837847857867871468Next
Add Reply New Topic New Poll