http://www.origo.hu/auto/20150205-nagy-rafizetes-lehet-a-kulfoldi-hasznalt-auto.htmlcommentek xddd
ráfizetés?kit érdekel?? a luxust , minőséget meg kell fizetni........
nekem is külföldi gép-járművem van, ( cadillac cts hybrid exclusive felszeretségi osztályú), és nem 2 forint volt nem tagadom
NA DE A LUXUSNAK ÁRA VAN
.
az meg akármennyi pénzt megér ha pl.: megyek ebédelni a westend city centerbe, és a parkolóházba gurgulázó hangon begurolok, és 1 parkolóhelyre rajtam kívűl még valaki már is pályázik, de meglátja a vadbika orrjukaként duzzadó hűtőrácsot, és a xenon fényszórókat, amik a sötétben úgy világítanak mint egy vérszomjas démon szeme,
.
NA AKKOR SZEMLESŰTVE TOVÁBBÁLL A PARKOLÓHELYEMRE NYÁLADZÓ FORD ESCORTOS MADÁR, én meg egy kézifékes satuval elfoglalom a királyoknak(nekem) jól megérdemelt helyemet
.
dolce víta, ez van köszi heló