d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17807817827837844765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2015 02:03pm
senki nem postol
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2015 02:06pm
Quote (sylke @ Nov 24 2015 08:03pm)
senki nem postol


mindenki nyomja az új laddert
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 24 2015 02:11pm
Quote (sylke @ 24 Nov 2015 21:03)
senki nem postol


Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 24 2015 02:24pm
Quote (sylke @ Nov 24 2015 09:03pm)
senki nem postol


hali
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2015 02:51pm
Quote (SummertimeClothes @ Nov 24 2015 08:11pm)


ez én vagyok amint rászánom épp magam, hogy gyerünk bele az életbe
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 24 2015 03:45pm
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 24 2015 05:35pm
http://www.origo.hu/auto/20150205-nagy-rafizetes-lehet-a-kulfoldi-hasznalt-auto.html


commentek xddd

ráfizetés?kit érdekel?? a luxust , minőséget meg kell fizetni........
nekem is külföldi gép-járművem van, ( cadillac cts hybrid exclusive felszeretségi osztályú), és nem 2 forint volt nem tagadom
NA DE A LUXUSNAK ÁRA VAN
.
az meg akármennyi pénzt megér ha pl.: megyek ebédelni a westend city centerbe, és a parkolóházba gurgulázó hangon begurolok, és 1 parkolóhelyre rajtam kívűl még valaki már is pályázik, de meglátja a vadbika orrjukaként duzzadó hűtőrácsot, és a xenon fényszórókat, amik a sötétben úgy világítanak mint egy vérszomjas démon szeme,
.
NA AKKOR SZEMLESŰTVE TOVÁBBÁLL A PARKOLÓHELYEMRE NYÁLADZÓ FORD ESCORTOS MADÁR, én meg egy kézifékes satuval elfoglalom a királyoknak(nekem) jól megérdemelt helyemet
.
dolce víta, ez van köszi heló
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 24 2015 08:00pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 25 2015 04:12am
Quote (Senee @ Nov 24 2015 09:51pm)
ez én vagyok amint rászánom épp magam, hogy gyerünk bele az életbe


épp erre gondoltam én is :(
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 25 2015 04:13am
Quote (HunIndex @ 24 Nov 2015 22:45)


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17807817827837844765Next
Add Reply New Topic New Poll