Quote (Karan2_Returned @ Sep 22 2015 09:31pm)
Ez jo beszed, gondolom rajött ö is hogy kihasznalhatja rendesen ezt a helyzetet ahhoz, hogy megerösitse a poziciojat az orszagon belül es kivül is.
Ahogy az ellenzék is ezzel a témával akart nyeregbe kerülni, de nagyon eltaktikázták magukat.
Ráadásul most hogy egész Európa ezen a témán lóg, senki nem emlékszik már a korábbi külpolitikai fiaskókra, csak az van, hogy Orbán egyedüliként látta előre a probléma valós természetét és nagyságát. Elég win.