Quote (XxPiTyUkAxX @ 24 Nov 2015 10:44)
végre fent van magon a legacy of the void
asszem gf ma megtudja milyen az ha lefossák a fejét fél napig 8DD
lel sokáig tartott meghekkelniük
Quote (XxPiTyUkAxX @ 24 Nov 2015 10:53)
abból nem lenne maraton mert agyvérzést lehet kapni 3-4 game után
végig kéne tolni egyszerre a starcraft origitől a lotv-ig
na az szép maraton lenne
This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 24 2015 03:55am