d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17797807817827834765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 24 2015 03:54am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 24 Nov 2015 10:44)
végre fent van magon a legacy of the void

asszem gf ma megtudja milyen az ha lefossák a fejét fél napig 8DD


lel sokáig tartott meghekkelniük
Quote (XxPiTyUkAxX @ 24 Nov 2015 10:53)
abból nem lenne maraton mert agyvérzést lehet kapni 3-4 game után


végig kéne tolni egyszerre a starcraft origitől a lotv-ig
na az szép maraton lenne

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 24 2015 03:55am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 24 2015 03:59am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 24 2015 10:53am)
abból nem lenne maraton mert agyvérzést lehet kapni 3-4 game után


HoN-ban ha jol emlekszem volt valami csavo aki streamelt 48 oran keresztül, bele sem tudok gondolni mit erezhetett a vegere.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 24 2015 04:00am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 24 2015 10:54am)
lel sokáig tartott meghekkelniük

végig kéne tolni egyszerre a starcraft origitől a lotv-ig
na az szép maraton lenne


gondoltam rá
szerintem a blizzard gamek legjobb sztorija az egész, szívesebben néztem volna belőle filmet mint a warcraftból
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 24 2015 04:01am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 24 Nov 2015 11:00)
gondoltam rá
szerintem a blizzard gamek legjobb sztorija az egész, szívesebben néztem volna belőle filmet mint a warcraftból


előbb utóbb lesz amúgy szerintem, mondjuk a warcraft is n1 lesz
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 24 2015 04:03am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 24 2015 10:59am)
HoN-ban ha jol emlekszem volt valami csavo aki streamelt 48 oran keresztül, bele sem tudok gondolni mit erezhetett a vegere.


főleg azért, mert honban még több gyökér volt mint most dotában
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 24 2015 04:06am
Quote (fahrii @ 23 Nov 2015 22:43)
azt kihagyod a számításból h rólam van szó
nem 1x fordult elő h rosszul állt reggel a hajam és nem mozdultam ki otthonról


Bezzeg kihuzott taskaval siman szaladgaltal jobbra-balra.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 24 2015 04:13am
rezsőnek küldeném
https://www.youtube.com/watch?v=NImK4R5wEfg
ez is elég jónak tűnik
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 24 2015 04:19am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 24 2015 11:13am)
rezsőnek küldeném
[URL=https://www.youtube.com/watch?v=NImK4R5wEfg]https://www.youtube.com/watch?v=NImK4R5wEfg[/URL]
ez is elég jónak tűnik


fakyeah, remélem jó lesz 8D

csak kár volt most beleolvasni a starcraft topicba, nyomorék rici elspoilerezte mi lesz zeratullal...nc
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2015 07:20am
na mi van senki sincs itt
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 24 2015 09:43am
wow de jo szam, miert nem hallottam meg

Go Back To Magyar Topic List
Prev17797807817827834765Next
Add Reply New Topic New Poll