Quote (-joey- @ Sep 19 2016 02:28pm)
Megírtam két úti jelentést, egy emlékeztetőt, és megcsináltam két elszámolást. El is ment vele a nap, kibaszott papírmunka.
írj a post végére valami random eloleptetesi fokozatot mindig, csak előre kalkulalj azzal h minden nap kelleni fog, tehát ne ceoval kezdj
szebb jövőt