d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev17778798081172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 19 2016 08:47am
xd
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 19 2016 09:53am
Quote (-joey- @ Sep 19 2016 02:28pm)
Megírtam két úti jelentést, egy emlékeztetőt, és megcsináltam két elszámolást. El is ment vele a nap, kibaszott papírmunka.



írj a post végére valami random eloleptetesi fokozatot mindig, csak előre kalkulalj azzal h minden nap kelleni fog, tehát ne ceoval kezdj

szebb jövőt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 19 2016 10:37am
Quote (rapiddani @ Sep 19 2016 04:53pm)
írj a post végére valami random eloleptetesi fokozatot mindig, csak előre kalkulalj azzal h minden nap kelleni fog, tehát ne ceoval kezdj

szebb jövőt


A cegemnel nincsen hierarchia sajnos (
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 19 2016 10:40am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 19 2016 05:37pm)
A cegemnel nincsen hierarchia sajnos (


karan szerintem egy linux szimulacioban el
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 19 2016 10:46am
Quote (rapiddani @ 19 Sep 2016 17:53)
írj a post végére valami random eloleptetesi fokozatot mindig, csak előre kalkulalj azzal h minden nap kelleni fog, tehát ne ceoval kezdj

szebb jövőt


Uncsi vagy már. Nem tehetünk róla, hogy nálatok nincs előrelépés.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 19 2016 11:00am
Quote (Akizk @ 19 Sep 2016 18:46)
Uncsi vagy már. Nem tehetünk róla, hogy nálatok nincs előrelépés.


:D:D:D:D
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 19 2016 11:33am
Quote (Akizk @ Sep 19 2016 04:46pm)
Uncsi vagy már. Nem tehetünk róla, hogy nálatok nincs előrelépés.



meg mindig nem érted a helyzet rohejesseget annak ellenére hogy ceo vagy mar :D :D :D

This post was edited by rapiddani on Sep 19 2016 11:34am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 19 2016 11:40am
Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 19 2016 05:40pm)
karan szerintem egy linux szimulacioban el


Ragugliztam hogy linux root hierarchy es jött captcha hogy furcsa aktivitast eszlelnek az accountomrol es azonositsam magamat.

Mit akarnak eltitkolni elölem a gyikemberek?
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Sep 19 2016 11:47am
Quote (rapiddani @ Sep 19 2016 06:33pm)
meg mindig nem érted a helyzet rohejesseget annak ellenére hogy ceo vagy mar :D :D :D


unalmas vagy, menj inkább um meg pul rúnákat farmolni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2016 12:02pm
Quote (Nerz8_Returned @ 19 Sep 2016 18:47)
unalmas vagy, menj inkább um meg pul rúnákat farmolni


hülye kockák :D :D :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17778798081172Next
Add Reply New Topic New Poll