d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev17778798081105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Jul 28 2014 10:38am
Quote (RRC @ 28 Jul 2014 17:36)
lehet nem a "speciális" kresz tanfolyamra kellett volna beiratkoznod :DDDDDDDDDDDDDDDDD


Te tényleg elég nyomorék vagy mostanában.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 28 2014 10:39am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 06:33pm)
what

ez már tényleg going full retard, maga a kresztanfolyam volt 3 hetes önmagában, esküszöm nem értem miről beszélsz. nyilván vannak ilyen gyorsítottak de én nem arra jártam mer nem sietek

habár nemtom miért válaszolok normálisan a full retard dolgokra, nekemis fullretardban kéne nyomni or im fucking done m8

Az eletben es a forumon is igaz

Ez a notail egesz jol nez ki lôl
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2014 10:39am
Quote (Psyclon @ 28 Jul 2014 18:38)
Te tényleg elég nyomorék vagy mostanában.


te meg amióta megszülettél az vagy, nemhiába szerzett neked apád strandmester melót, mert még az álláskereséshez is életképtelen vagy
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:41am
Quote (RRC @ Jul 28 2014 05:39pm)
te meg amióta megszülettél az vagy, nemhiába szerzett neked apád strandmester melót, mert még az álláskereséshez is életképtelen vagy


én most rájöttem. petike brakedownját láthatjuk egy mániás depressziós epizód előtt. csak itt csak most, a d2jsp fórum magyar részlegén
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 10:41am
Quote (RRC @ 28 Jul 2014 18:39)
te meg amióta megszülettél az vagy, nemhiába szerzett neked apád strandmester melót, mert még az álláskereséshez is életképtelen vagy


vegyél be egy kis cipralexet
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Jul 28 2014 10:45am
Quote (RRC @ 28 Jul 2014 17:39)
te meg amióta megszülettél az vagy, nemhiába szerzett neked apád strandmester melót, mert még az álláskereséshez is életképtelen vagy


Ez meg nem változtat azon hogy full kretén vagy.
Nem szól másról az életed itt mostanában, csak arról hogy mindenkinek beszolj.
Inkább vagyok "nyomorék" uszomester mint egy ilyen elégedetlen fasz mint te aki akkor érzi jól magát mást lejarathat, megalazhat vagy csak simán beszolhat neki.
Régen is semmibe néztem az ilyen embert es ez azóta se valtozott.
Csak gratulálni tudok hogy ilyen vagy.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2014 10:48am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 18:41)
én most rájöttem. petike brakedownját láthatjuk egy mániás depressziós epizód előtt. csak itt csak most, a d2jsp fórum magyar részlegén


nekem is olyan lesz, h megkéselek egy ártatlan embert meg meglopom?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:49am
Quote (Psyclon @ Jul 28 2014 05:45pm)
Ez meg nem változtat azon hogy full kretén vagy.
Nem szól másról az életed itt mostanában, csak arról hogy mindenkinek beszolj.
Inkább vagyok "nyomorék" uszomester mint egy ilyen elégedetlen fasz mint te aki akkor érzi jól magát mást lejarathat, megalazhat vagy csak simán beszolhat neki.
Régen is semmibe néztem az ilyen embert es ez azóta se valtozott.
Csak gratulálni tudok hogy ilyen vagy.


ne bántsd figyelj már

belegondoltál abba hogy neki mennyire szar lehet? biztos nem azért csinálja ezt mert jókedve van és jó az élete. lehet történt valami nagyon rossz dolog az életében és emiatt megkeseredett, nem mindenkinek van annyi lelkiereje hogy az ilyen dolgokat kellőképpen feltudja dolgozni és talpra tudjon állni. vagy lehet már csak belefásult a monoton mindennapokba és egyszerűen unja, kell neki valami, hogy végre ÉREZZEN VALAMIT, és ezt úgy próbálja elérni hogy itt kötözködik hátha valami változni fog, hátha így letudja vezetni a feszültséget. vagy lehet kontrollálhatatlanul ömlik belőle a fos annyira rossz neki, de hát nem ő tehet róla hanem a szemét világ ami ilyenné tette (:XD), ne adj hozzá a szenvedéséhez még teis, legyél a bölcsebb és okosabb. mondd azt neki hogy "Péter, én tudom hogy neked milyen lehet, és én szeretlek téged mint embert, ezt az egyet tudnod kell. szebb jövőt Péter"

Quote (RRC @ Jul 28 2014 05:48pm)
nekem is olyan lesz, h megkéselek egy ártatlan embert meg meglopom?


Péter, én tudom hogy neked milyen lehet, és én szeretlek téged mint embert, ezt az egyet tudnod kell. szebb jövőt Péter

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 28 2014 10:49am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:49am
megy a csajozás ezerrel
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 28 2014 10:54am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 04:49pm)
megy a csajozás ezerrel


azért én néznék rólad és a 10/10 qt barátnődről egy képet
Go Back To Magyar Topic List
Prev17778798081105Next
Add Reply New Topic New Poll