d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev177787980815001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 17 2013 07:17am
Quote (fahrii @ Mar 17 2013 12:17pm)
az még oké, de a csaj egy kurva pesten a 15. kerületben
fenntvan beszámolókponthun

viszont rocco nagyon kedves és érzékeny volt vele, egészen meglepődtem
általában a legtöbb ribancot sárbadöngöli, ennél is vártam mikor dugja véresre a segglyukát


bátor a hölgy

de te nagyon képben vagy :lol:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 17 2013 08:54am
Quote (szabika @ 17 Mar 2013 14:17)
bátor a hölgy

de te nagyon képben vagy :lol:


iso link
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 17 2013 09:02am
Quote (szabika @ 17 Mar 2013 14:17)
bátor a hölgy

de te nagyon képben vagy :lol:


beszamolok
pont
com
Henessy
+36 30 / 304-8581

Annyira nem különleges csaj hogy fizetnék érte, pinájába belenyalnék mondjuk, csak hát kurva így az is nn.

This post was edited by fahrii on Mar 17 2013 09:05am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 17 2013 09:23am
Hősökre 1.000 Ft-ért úgy tudom, hogy még soha nem buliztak emberek. Ebben úgy tűnik elsők vagyunk :)


talán mert nem ér annyit se
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2013 11:36am
Quote (szabika @ 17 Mar 2013 16:23)
Hősökre 1.000 Ft-ért úgy tudom, hogy még soha nem buliztak emberek. Ebben úgy tűnik elsők vagyunk :)


talán mert nem ér annyit se


Nálunk most voltak a koleszban, sub bass-szel meg animal cannibals-szel és azt hiszem a külsősöknek pont 1k volt. Én leszartam ofc.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 17 2013 12:04pm

Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 17 2013 01:00pm


sráctól balra hugi, jobbra nővér

egész jó mashup lehetne belőlük
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 17 2013 01:19pm
Quote (ace07 @ 17 Mar 2013 12:42)
A Westendben a 4DX mozit próbálta már valaki?


mi az a 4dx mozi?



This post was edited by CyberPunk666 on Mar 17 2013 01:29pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 17 2013 04:18pm
http://sportgeza.hu/futball/2013/03/17/nem_naci_csak_nem_tudta_mit_jelent/

ez a legszarabb naci karlendites amit valaha lattam, szegeny buta focistat nem kene ezert orokre eltiltani
Go Back To Magyar Topic List
Prev177787980815001Next
Closed New Topic New Poll