d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev177787980811257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 18 2012 07:51am
Quote (Namechange @ Jul 18 2012 09:18am)
15-20k körül már egész elfogadhatókat látok a neten.
A közeljövőben megnézem majd dechatlonban, meg más sport nagykerben, hátha van olcsón jó minőség.

Gondolom a tied plafonra akasztós fajta, ugye?
Még nem tudom hogy azt vegyek e, vagy ilyen MMA föld talpas álló boxzsákot. (http://2.imgland.net/3QiPJQ.png) Mondjuk ez pont egy 140ezres. :D


nekem plafonos van, normális talpas boxzsákot nem volt még alkalmam kipróbálni, mert csak boltban találkoztam még vele, és azok nem, vagy csak nagyon minimálisan voltak feltöltve, úgyhogy könnyen elborultak

ha lógósat veszel, akkor arra majd figyelj, hogy hova fúrod fel, mert én pl. 3x kiszakítottam a plafonból, úgyhogy fater átfúrta a főgerendát, abba tettünk 1 menetes szárat, és arra függesztettük fel a zsákot, így nem szakad le
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 19 2012 02:55pm

32:00tol mi az a lanc?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 19 2012 06:06pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 19 2012 11:04pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 20 2012 01:06am)
http://i.imgur.com/gBl4u.png


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 21 2012 01:26pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 23 2012 09:59am
Quote (GoreKnight9 @ 19 Jul 2012 22:55)
http://www.youtube.com/watch?v=y2NU8K--rjU
32:00tol mi az a lanc?


amikor feljebb emeli, nehezedik valamivel a cucc.
csak ennyi ötletem van.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 23 2012 10:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 20 Jul 2012 01:06)
http://i.imgur.com/gBl4u.png


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jul 23 2012 11:41am
Quote (GoreKnight9 @ 19 Jul 2012 22:55)
http://www.youtube.com/watch?v=y2NU8K--rjU
32:00tol mi az a lanc?


Annyival lesz tőle nehezebb, hogy a rudat is mozgásba hozza és nehezebb megtartani. Ilyet használt asszem Christian Bale is amikor készült a batmanre.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jul 23 2012 12:12pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Jul 2012 22:55)
http://www.youtube.com/watch?v=y2NU8K--rjU
32:00tol mi az a lanc?


fekvenyomásnál láttam ilyet, az a lényege, hogy ahogy emeled/nyomod ki növekszik a terhelés
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 23 2012 12:19pm
3 hét után újra gyúrtam, rég robbantam már így be, holnapra geci nagy izomlázat jósolok
Go Back To Magyar Topic List
Prev177787980811257Next
Add Reply New Topic New Poll