Quote (rapiddani @ Jan 31 2013 02:16pm)
már láttam is az első részt, mid lel
lol dafaq, ezek szerint teljesen félreinformáltak

magon van ?
loooooool ez egy elég fasza nap dejódejódejó szedem is lefele
holnaptól 3napig letöltés korlátozást kapok
This post was edited by SnoopDogg on Jan 31 2013 06:56am