Quote (tevetava @ Oct 9 2012 02:48pm)
Az lmp 1 év alatt 7,5%-ot ért el, és annak a nagy részét is Budapesten. Nem értem, hova akarsz kilyukadni. Egy új párt 2 év alatt kétlem, hogy el tudná nyerni a szavazók 50%-át az országban. Ezért nincs is értelme tovább széttagolni a baloldalt.
versenyképes párt alatt én nem azt értettem, hogy a szavazók 50%-át megcsípi (ez kb fidesz 2/3 szint)
Quote (tevetava @ Oct 9 2012 02:48pm)
Az lmp 1 év alatt 7,5%-ot ért el, és annak a nagy részét is Budapesten. Nem értem, hova akarsz kilyukadni. Egy új párt 2 év alatt kétlem, hogy el tudná nyerni a szavazók 50%-át az országban. Ezért nincs is értelme tovább széttagolni a baloldalt.
Ez most már nem a baloldal széttagolásáról szól. A szavazók eleve ott vannak, viszont nincs párt, aki egybe tudná őket kovácsolni. Ez a bajuk.
This post was edited by beni on Oct 9 2012 07:51am