☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Best Of Facebook
Prev
1
77
78
79
80
81
799
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 221409
Replies: 7989
Track Topic
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#781
Oct 6 2011 01:14pm
Quote (jarabekg @ 6 Oct 2011 21:12)
http://m.blog.hu/ko/kommentvitez/image/2011_09_29/7.jpg
fake, vissza kell igazolnia neki is
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#782
Oct 6 2011 01:14pm
Quote (jarabekg @ 6 Oct 2011 21:12)
http://m.blog.hu/ko/kommentvitez/image/2011_09_29/7.jpg
de azért visszaigazolta
vagy már nem kell?
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#783
Oct 6 2011 01:15pm
Quote (RRC @ 6 Oct 2011 21:14)
de azért visszaigazolta
vagy már nem kell?
hát kicsit durva lenne, ha nem kéne
szabika
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#784
Oct 6 2011 01:15pm
Quote (beni @ Oct 5 2011 03:27pm)
ismerős ismerőse
http://kepfeltoltes.hu/111005/ew_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
I beg to differ
nekem kurvára bejön az a fenyő pedig
Coolface
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold
:
10.00
#785
Oct 7 2011 02:32am
Quote (ElCapitano @ Oct 2 2011 03:34pm)
what? i dont even ...
Meg pic is van
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#786
Oct 9 2011 02:39am
Szarka-Kovács Erik jó utat
vigyi
magadtokra
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#787
Oct 9 2011 02:49am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 6 2011 08:14pm)
fake, vissza kell igazolnia neki is
arról nem beszélve, hogy láttam már angolul is :<
Komolyan most ez az új módi, hogy lefordítgatjuk, kamu facebook falakra postoljuk/photoshoppoljuk és nevetünk rajta?
szabika
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#788
Oct 9 2011 03:30am
Quote (beni @ Oct 9 2011 09:49am)
arról nem beszélve, hogy láttam már angolul is :<
Komolyan most ez az új módi, hogy lefordítgatjuk, kamu facebook falakra postoljuk/photoshoppoljuk és nevetünk rajta?
Deal with it
Mar nincs uj a nap alatt
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#789
Oct 9 2011 03:46am
Tamás Fitos
OMG este...
Mekkora party volt!!! XD
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#790
Oct 9 2011 06:59am
Muhari Béla Lajos commented on his own Post.
Napi Zrínyi
...
: Civil társadalom? Semmi köze a harckocsikhoz. Megy a levesbe!
Like · · 3 hours ago · Privacy:
4 people like this.
Mókuskutya Staffsergeant Sajnos nagyon igaz!
3 hours ago · Like
Muhari Béla Lajos Csak a baj az hogy nem a társadalom, hanem mi megyünk oda.
Igaza van, a katona az egy termelő foglalkozás, rengeteg hasznot hoz az államnak és a 800 harcskocsizóra, meg a pár ezer tisztre is szükség van, mert kitudja, lehet kitör a 3. Világháború és az a 3 T72 fogja megállítani, ami van az országban!!!44négy
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
77
78
79
80
81
799
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact