Quote (Smat @ May 18 2011 10:30pm)
Lol, te gecire sírsz. Igazából leszarom a nyomorod mert buta vagy,
akinek bárki bármit mond csak ugyan úgy a saját faszságát fogja szajkózni...Másrészt szerinted majd elmegyek innen, mert te azt mondod?

látom a sírás szónak a jelentésével sem vagy tisztában és még én vagyok a buta...
a kiemelt részt mégis mire érted? tudnál mutatni pár példát? mert fogalmam sincs
én aztmondtam hogy eltakarodhatNÁL, nem utasítottalak
annyira szánalmas vagy hogyn em tudom szavakba önteni
Quote (Smat @ May 18 2011 10:32pm)
http://img689.imageshack.us/img689/3848/etzjd.jpg
Borotválkozz meg.
Akkor még lehetsz izom.
Na, megvan a 14.050 post, megyek aludni, bb Rezs.
????
mi a faszról beszélsz?
úristen....te retardált faszrágó kis nyomorék
This post was edited by Rezs on May 18 2011 04:36pm