d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev17778798081129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 04:31pm
Quote (A122 @ May 18 2011 10:27pm)
ne izmozzatok


ilyen testfelépítéssel nem nagyon lehet izmozni



Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 04:32pm
nem maradhatnánk a pamnál? vagy térhetnénk vissza a topic témájára?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 04:32pm
Quote (Rezs @ 18 May 2011 22:31)
ilyen testfelépítéssel nem nagyon lehet izmozni



http://i47.tinypic.com/esssbb.jpg




Borotválkozz meg.
Akkor még lehetsz izom.

Na, megvan a 14.050 post, megyek aludni, bb Rezs.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 04:35pm
Quote (Smat @ May 18 2011 10:30pm)
Lol, te gecire sírsz. Igazából leszarom a nyomorod mert buta vagy, akinek bárki bármit mond csak ugyan úgy a saját faszságát fogja szajkózni...
Másrészt szerinted majd elmegyek innen, mert te azt mondod? :D


látom a sírás szónak a jelentésével sem vagy tisztában és még én vagyok a buta...
a kiemelt részt mégis mire érted? tudnál mutatni pár példát? mert fogalmam sincs
én aztmondtam hogy eltakarodhatNÁL, nem utasítottalak
annyira szánalmas vagy hogyn em tudom szavakba önteni

Quote (Smat @ May 18 2011 10:32pm)
http://img689.imageshack.us/img689/3848/etzjd.jpg

Borotválkozz meg.
Akkor még lehetsz izom.


Na, megvan a 14.050 post, megyek aludni, bb Rezs.


????
mi a faszról beszélsz?
úristen....te retardált faszrágó kis nyomorék :D

This post was edited by Rezs on May 18 2011 04:36pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 04:36pm
Quote (Rezs @ 18 May 2011 22:35)
látom a sírás szónak a jelentésével sem vagy tisztában és még én vagyok a buta...
a kiemelt részt mégis mire érted? tudnál mutatni pár példát? mert fogalmam sincs
én aztmondtam hogy eltakarodhatNÁL, nem utasítottalak
annyira szánalmas vagy hogyn em tudom szavakba önteni





????
mi a faszról beszélsz?
úristen....te retardált faszrágó kis nyomorék :D




Ja hogy te igazából fasza gyerek vagy, mert te szeretnél velem normális lenni, csak az én kurva anyámat hogy én nem vagyok veled az.
Okj.
Na tényleg bb.



Soon 50%.

This post was edited by Smat on May 18 2011 04:37pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 04:37pm
kocsmában a tévé felhangosít
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 04:37pm
Quote (Smat @ May 18 2011 10:36pm)
Ja hogy te igazából fasza gyerek vagy, mert te szeretnél velem normális lenni, csak az én kurva anyámat hogy én nem vagyok veled az.
Okj.
Na tényleg bb.


ezt meg honnan a picsából vetted???
neked nagyobb gond van az agyaddal mint gondoltam

Quote (Smat @ May 18 2011 10:36pm)
Soon 50%.


remélem jól kivered rá a kis pöcsödet habzó szájjal, hogy most reportoltál
el sem tudod képzelni mennyire érdekel

This post was edited by Rezs on May 18 2011 04:39pm
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 04:41pm
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 00:20)
igen. miért?


hol? hanyad év? milyen? :P

érdekel a dolog lehet majd én is megnézem másoddiplomának

bocs cigiszünet volt :D

This post was edited by ReDEyeS on May 18 2011 04:42pm
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 04:42pm
végre eltakarodott, remélem nem jön vissza többet
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 18 2011 04:43pm
Quote (A122 @ 18 May 2011 23:37)
kocsmában a tévé felhangosít


lol'd
Go Back To Magyar Topic List
Prev17778798081129Next
Closed New Topic New Poll