Quote (H4xooR @ 30 Apr 2011 00:33)
megvolt az első pentakillem Katarinaval! 18/8/11 lettem a végére,és kikaptunk ofc,mert volt 1 eve aki nem volt hajlandó felfogni,hogy stunolja ki a singedet,mert csak az tud kibaszni az ultimbol,meg volt egy "premade" duo lanen, Rumble meg fiddle,a fiddle a game végére 1/13/x lett a rumble meg csak kselt meg feedelt. és most tolnom még 1 gamet,hogy meglegyen a 3150 pont. FML
inkább rúnáznád ki magad 30 vagy és alig van wtf man