d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev177787980814303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 29 2011 02:43pm
Quote (N4aBz @ 29 Apr 2011 22:42)
két 22es egy 15ös egy 25ös meg egy 33as ellen toltuk ^^


WTF am i reading
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 29 2011 02:43pm
Quote (N4aBz @ 29 Apr 2011 22:42)
két 22es egy 15ös egy 25ös meg egy 33as ellen toltuk ^^


33as wtf man
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 29 2011 02:43pm
Quote (H4xooR @ Apr 29 2011 09:43pm)
33as wtf man


Quote (hedgehogsword @ Apr 29 2011 09:43pm)
WTF am i reading


edited, félreírtam :D
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 29 2011 04:33pm
megvolt az első pentakillem Katarinaval! 18/8/11 lettem a végére,és kikaptunk ofc,mert volt 1 eve aki nem volt hajlandó felfogni,hogy stunolja ki a singedet,mert csak az tud kibaszni az ultimbol,meg volt egy "premade" duo lanen, Rumble meg fiddle,a fiddle a game végére 1/13/x lett a rumble meg csak kselt meg feedelt. és most tolnom még 1 gamet,hogy meglegyen a 3150 pont. FML
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 29 2011 04:42pm
Quote (H4xooR @ 30 Apr 2011 00:33)
megvolt az első pentakillem Katarinaval! 18/8/11 lettem a végére,és kikaptunk ofc,mert volt 1 eve aki nem volt hajlandó felfogni,hogy stunolja ki a singedet,mert csak az tud kibaszni az ultimbol,meg volt egy "premade" duo lanen, Rumble meg fiddle,a fiddle a game végére 1/13/x lett a rumble meg csak kselt meg feedelt. és most tolnom még 1 gamet,hogy meglegyen a 3150 pont. FML


inkább rúnáznád ki magad 30 vagy és alig van wtf man
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 29 2011 04:51pm
Quote (hedgehogsword @ 29 Apr 2011 23:42)
inkább rúnáznád ki magad 30 vagy és alig van wtf man


Runes < champs.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 29 2011 05:02pm
Quote (Moonflow @ 30 Apr 2011 00:51)
Runes < champs.


this
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 29 2011 05:21pm
Jaj de tetszik ez a Jax <33333
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 29 2011 05:39pm
Quote (Moonflow @ 30 Apr 2011 01:21)
Jaj de tetszik ez a Jax <33333


jó kis champ,csak ha van ellened lanen 1 ranged aki 24/7 harassol akkor nem sokra mész vele q_q

oké,nagyot üt de alig van hpja.

én most udyrt vettem ki,nagyon bejön. vaciláltam vagy 5 percet urgoth meg udyr között,de urgoth majd legközelebb ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 29 2011 06:03pm
Quote (H4xooR @ 30 Apr 2011 00:39)
jó kis champ,csak ha van ellened lanen 1 ranged aki 24/7 harassol akkor nem sokra mész vele q_q

oké,nagyot üt de alig van hpja.

én most udyrt vettem ki,nagyon bejön. vaciláltam vagy 5 percet urgoth meg udyr között,de urgoth majd legközelebb ^^


Urgot*
Go Back To Magyar Topic List
Prev177787980814303Next
Add Reply New Topic New Poll