d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev177787980815001Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 04:22pm
nvm



This post was edited by sunnymarcell on Jul 31 2010 04:23pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2010 04:22pm
Quote (Saenchai @ Jul 31 2010 11:15pm)
akkor én ezt most nem értem


Lehet egyiket jobban sajnálni mint a másikat, de ha akármelyiknek meghal az anyja, és büdös kinyilvánitani a részvétemet, akkor befogom a pofámat
szerintem
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 04:22pm
Quote (Xrd @ Jul 31 2010 10:21pm)
Nem az, bepostolják, és utána meg sírnak, hogy baszogatják vele, ismerik a fórumot, akkor?


valamilyen szinten igaza van annak akivel ez történt, ezt illik tiszteletben tartani, hogy más halott rokonával nem viccelődünk-szidjuk.. szerintem..

Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 10:22pm)
uberpro, te failgyerek

asszem jozef szidta az anyját joshinak, ő visszaírt faszbúkon, hogy már meghalt az anyja, stb.

inurface pedig visszaírt, hogy senkit nem érdekel, leszarjuk

és erre kapott 30%-ot.


facebook te r@nd?

This post was edited by uberpro123 on Jul 31 2010 04:23pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2010 04:23pm
mekkora ez szar kezd lenni ez a jsp
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 04:24pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 10:22pm)
uberpro, te failgyerek

asszem jozef szidta az anyját joshinak, ő visszaírt faszbúkon, hogy már meghalt az anyja, stb.

inurface pedig visszaírt, hogy senkit nem érdekel, leszarjuk

és erre kapott 30%-ot.

e: proof


te kis failgyerek.
Joshi(akivel szintén nincs bajom) írta elösször hogy küldd anyukádat. erre jozef írta vissza hogy az anyukája meghalt.
onnan pedig úgy van ahogy írtad
failsrác.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 31 2010 04:30pm
köcsög kalauz +2600 forintot akart kifizettetni velem(mert arcképes igazolvány hátuljára nem volt ráírva a lakcím), aztán nem is kellett volna, azthitte hülye vagyok
mikor meg már ideges lettem, és mondtam neki hogy na szálljunk le a vonatról szétbaszom a fejedet, aztán hívhatsz rendőrt utána tőlem, akkor meg mondta jó hát meg lehet beszélni, és nem kellett fizetni végül semmit ^^

rohadt cigány volt, látszott a fején..most meg tiszta ideges vagyok még mindig :(
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2010 04:34pm
Quote (uberpro123 @ 1 Aug 2010 00:18)
mindenki azt postol amit akar szerintem.



Lac2-t és jozefet egyaránt sajnálom, nem teszek különbséget, egyikkel emberrel sincs bajom, kész.


ja mindenki, kivéve inurface-t.
ne legyél már ilyen álszent faszfej, ha szólásszabadságról meg szuverén véleményalkotásról papolsz...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 04:37pm
Quote (bajcli @ Jul 31 2010 10:34pm)
ja mindenki, kivéve inurface-t.
ne legyél már ilyen álszent faszfej, ha szólásszabadságról meg szuverén véleményalkotásról papolsz...


vele se lenne bajom ha nem oktatna ki mindenkit a 16 éves okosfejével.
igen, mindenki volt 16 éves, én is voltam, és úgy gondolom több eszem volt már akkor.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 31 2010 04:38pm
Quote (uberpro123 @ 1 Aug 2010 00:37)
vele se lenne bajom ha nem oktatna ki mindenkit a 16 éves okosfejével.
igen, mindenki volt 16 éves, én is voltam, és úgy gondolom több eszem volt már akkor.


Miért, most hány éves vagy? Egyébként meg 17 éves.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 04:40pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 31 2010 10:38pm)
Miért, most hány éves vagy? Egyébként meg 17 éves.


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=415503
Go Back To Magyar Topic List
Prev177787980815001Next
Closed New Topic New Poll