Quote (Xrd @ Jul 31 2010 10:21pm)
Nem az, bepostolják, és utána meg sírnak, hogy baszogatják vele, ismerik a fórumot, akkor?
valamilyen szinten igaza van annak akivel ez történt, ezt illik tiszteletben tartani, hogy más halott rokonával nem viccelődünk-szidjuk.. szerintem..
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 10:22pm)
uberpro, te failgyerek
asszem jozef szidta az anyját joshinak, ő visszaírt faszbúkon, hogy már meghalt az anyja, stb.
inurface pedig visszaírt, hogy senkit nem érdekel, leszarjuk
és erre kapott 30%-ot.
facebook te r@nd?
This post was edited by uberpro123 on Jul 31 2010 04:23pm