d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev17778798081410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 24 2010 11:59am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 06:53pm)
Cool story bro!


o=====<() ~~~~~~BBBZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 02:37pm
megesett már velem is, hogy kifogott rajtam egy emelkedő, de szerintem azért egy velo időfutam bicóval az én arcom is nagyobb lenne :P
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 25 2010 01:53am
Szép kis Magellán vázak:





Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 25 2010 02:12am
Quote (Baleee @ 25 Jun 2010 08:53)
Szép kis Magellán vázak:

http://www.csekert.hu/WEBSET_TERMEKEK/623/HU/images/crux%20graffiti_n.jpg

http://www.csekert.hu/WEBSET_TERMEKEK/623/HU/images/crux%20superman_n.jpg

http://www.csekert.hu/WEBSET_TERMEKEK/623/HU/images/crux%20red%20chevy_n.jpg


az első kettő az nem komoly ugye?

egy ilyenen végigmehetett volna aki elkövette őket

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 25 2010 02:27am
Quote (Imdeth @ 25 Jun 2010 10:12)
az első kettő az nem komoly ugye?

egy ilyenen végigmehetett volna aki elkövette őket

http://img149.imageshack.us/img149/1463/1269704358243.jpg


Lul'd.

Az első az tényleg fail, a rózsaszín betűk miatt, de a 2.-3. az az eléggé win imo. POnt ez a jó, hogy nem átlagos..
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 25 2010 03:16am
Quote (Baleee @ 25 Jun 2010 09:27)
Lul'd.

Az első az tényleg fail, a rózsaszín betűk miatt, de a 2.-3. az az eléggé win imo. POnt ez a jó, hogy nem átlagos..


amúgy lehet szarul emlékszek de a magellan vagy caprine közül nem magyar valamelyik?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 25 2010 03:17am
Quote (Imdeth @ 25 Jun 2010 11:16)
amúgy lehet szarul emlékszek de a magellan vagy caprine közül nem magyar valamelyik?


Magellán az magyar.
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 25 2010 03:46am
Quote (Baleee @ Jun 25 2010 10:17am)
Magellán az magyar.


de tök8 mert ugyanúgy nem itthon gyártják
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 25 2010 05:33am
juj, most hogy örülök a fejemnek, tegnap beadtam a 360-t :)))
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 25 2010 05:51am
Quote (jspogmg @ Jun 25 2010 11:33am)
juj, most hogy örülök a fejemnek, tegnap beadtam a 360-t :)))


agyaltam egy sort mire rájöttem mit is akarsz most mondani.. ez amolyan kerékpáros roundhouse kick?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17778798081410Next
Add Reply New Topic New Poll