Quote (palacsinta @ Nov 9 2011 04:45pm)
van benne pár lassu rész, meg kezdetben a családi szál sem valami érdekes, de ahogy belekeverednek az egészbe, kartell,biznisz,halálfélelem, nagyon jol kikerekedik az egész olyan alattomos karakterek jöttek be hogy a hátam beleborsodzott
hát ez van no mindenkinek nem jöhet be,van még ezer más sorozat amit lehet nézni : )
az a baj, hogy már annyit láttam, hogy kifejezetten keresnem kell, hogy találjak valamit jót 8D
btw lehet majd mégegyszer nekifutok. meglássuk.