d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev177787980811141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 8 2011 12:55pm
jó ez a breaking bad, most tartok a 2. évad végén, szombaton kezdtem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 8 2011 12:56pm
American dad S07E03
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 8 2011 01:02pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 8 Nov 2011 20:55)
jó ez a breaking bad, most tartok a 2. évad végén, szombaton kezdtem


S03 felénél vagyok. :)
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 9 2011 01:43am
Quote (jarabekg @ Nov 8 2011 12:34pm)
s07 e09

annyira tudtam, tiszta obvious fordulat volt :c

pedig nora>>robin


kösz a spoilert, vedd be a faszt
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 9 2011 04:20am
nekem a breaking bad nem tetszett, pedig tényleg sokan istenítik.

(mondjuk csak az első évadból láttam az első ~5-6 részt)
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2011 09:30am
Quote (lakatosmegatron @ 9 Nov 2011 12:20)
nekem a breaking bad nem tetszett, pedig tényleg sokan istenítik.

(mondjuk csak az első évadból láttam az első ~5-6 részt)


Ha szinkronnal nézted szerintem adj neki még egy esélyt, mert az valami borzalom, kiváltképp Jesseé.
Én láttam pár részt ugy nem igazán adta ugyanazt nyomasztó hangulatot.


Most csak az American horror storyt ill. a Dextert nézem
Első jó , nekem nagyon gyere be. Dexter sajnos eléggé lejtő,szerintem.
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 9 2011 09:32am
Quote (palacsinta @ Nov 9 2011 04:30pm)
Ha szinkronnal nézted szerintem adj neki még egy esélyt, mert az valami borzalom, kiváltképp Jesseé.
Én láttam pár részt ugy nem igazán adta  ugyanazt nyomasztó hangulatot.


Most csak az American horror storyt ill. a Dextert nézem
Első jó , nekem nagyon gyere be. Dexter sajnos  eléggé lejtő,szerintem.


mindent eredeti nyelven nézek (ofc angolul), de még így sem jött be. pedig leírása alapján azt hittem, hogy nagyon adni fogja
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2011 09:45am
Quote (lakatosmegatron @ 9 Nov 2011 17:32)
mindent eredeti nyelven nézek (ofc angolul), de még így sem jött be. pedig leírása alapján azt hittem, hogy nagyon adni fogja


van benne pár lassu rész, meg kezdetben a családi szál sem valami érdekes, de ahogy belekeverednek az egészbe, kartell,biznisz,halálfélelem, nagyon jol kikerekedik az egész olyan alattomos karakterek jöttek be hogy a hátam beleborsodzott

hát ez van no mindenkinek nem jöhet be,van még ezer más sorozat amit lehet nézni : )
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 9 2011 09:47am
Quote (palacsinta @ Nov 9 2011 04:45pm)
van benne pár lassu rész, meg kezdetben a családi szál sem valami érdekes, de ahogy belekeverednek az egészbe, kartell,biznisz,halálfélelem, nagyon jol kikerekedik az egész olyan alattomos karakterek jöttek be hogy a hátam beleborsodzott

hát ez van no mindenkinek nem jöhet be,van még ezer más sorozat amit lehet nézni : )


az a baj, hogy már annyit láttam, hogy kifejezetten keresnem kell, hogy találjak valamit jót 8D

btw lehet majd mégegyszer nekifutok. meglássuk.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 9 2011 09:51am
Quote (Liliomtipro @ Nov 9 2011 08:43am)
kösz a spoilert, vedd be a faszt


ghahahaha
Go Back To Magyar Topic List
Prev177787980811141Next
Add Reply New Topic New Poll