Quote (Zkilla @ 13 May 2010 11:07)
mozgekonyabb gyorsj jatek sok passzal?
geran es dzsudzsakon kivul a tobbi ember orul ha leveszi a labdat felnez es 5perc gondolkodas utan jo helyre tudja passzolni.
+ hajnal, dárdai, huszti, vadócz...
nem mondanám, hogy csupa fogyatékos játszana a válogatottban.
(meg nézd meg az U20-asokat, meg pl. itthon a Videotont, akik szintén ezt játszanák, ha nem egy frissen felszántott káposztaföldön kéne a haza meccseiket lebonyolítaniuk)
megazér nemtom, ha én gondolnám úgy, hogy technikátlan a válogatottunk, valszeg nem azt tartanám erre megoldásnak, hogy berakok egy még nagyobb falábút csatárnak...