d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev17778798081382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 13 2010 03:05am
Quote (Zkilla @ 13 May 2010 10:59)
mondjuk sztem torghelle pont nem jo pelda mert a meccsek nagyreszen a tamadojateknal az a gond, hogy senki nem birja megtartani a labdat a termetesebb vedok miatt,
Torghellenek meg azert altalaban sikerult .
amugy valojaban nem tud focizni, de legalabb nem hal el a tamadas ott hogy eloreadjak a labdat es az 170 magas tamadokat bedaraljak.


...hanem ott hal el, hogy összevissza baszkodjaa labdákat az a falábú szerencsétlen :D
de most komolyan, nem egy akkora csodafegyver az a "nagy és erős védőket játszatunk"-dolog, hogy megoldhatatlan feladatot kéne jelentenie...
átlövések, sokpasszos játék, úgy általában mozgékonyabb, gyorsabb játékosok -- nem muszáj Torghellét _csak_ ezért játszatni.
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
May 13 2010 03:07am
Quote (bajcli @ 13 May 2010 10:05)
...hanem ott hal el, hogy összevissza baszkodjaa labdákat az a falábú szerencsétlen :D
de most komolyan, nem egy akkora csodafegyver az a "nagy és erős védőket játszatunk"-dolog, hogy megoldhatatlan feladatot kéne jelentenie...
átlövések, sokpasszos játék, úgy általában mozgékonyabb, gyorsabb játékosok -- nem muszáj Torghellét _csak_ ezért játszatni.


mozgekonyabb gyorsj jatek sok passzal?
geran es dzsudzsakon kivul a tobbi ember orul ha leveszi a labdat felnez es 5perc gondolkodas utan jo helyre tudja passzolni.
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
May 13 2010 08:35am
ejj, belealudtam a meccsbe :blush:
1-1-ig néztem, szomorú :(
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 13 2010 09:06am
Quote (Zkilla @ 13 May 2010 11:07)
mozgekonyabb gyorsj jatek sok passzal?
geran es dzsudzsakon kivul a tobbi ember orul ha leveszi a labdat felnez es 5perc gondolkodas utan jo helyre tudja passzolni.


+ hajnal, dárdai, huszti, vadócz...
nem mondanám, hogy csupa fogyatékos játszana a válogatottban.
(meg nézd meg az U20-asokat, meg pl. itthon a Videotont, akik szintén ezt játszanák, ha nem egy frissen felszántott káposztaföldön kéne a haza meccseiket lebonyolítaniuk)

megazér nemtom, ha én gondolnám úgy, hogy technikátlan a válogatottunk, valszeg nem azt tartanám erre megoldásnak, hogy berakok egy még nagyobb falábút csatárnak...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 13 2010 09:18am
Quote (bajcli @ May 13 2010 09:50am)
+ annyi esze van, hogy nem az a bizonyos "fasz" antipatikus neki, hanem Gera, aki egy tökjófej ember, meg annál is jobb játékos, és gondolom, nem jókedvéből mondta le a válogatottságot...


Innen onnan több mindent tudok Geráról, mint amit leadnak a tvben. Tisztelem, amit véghez vitt, de hadd egyen már jogom vkit számomra antipatikusnak nyílvánitani.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 13 2010 09:23am
Quote (Vismajor @ 13 May 2010 17:18)
Innen onnan több mindent tudok Geráról, mint amit leadnak a tvben. Tisztelem, amit véghez vitt, de hadd egyen már jogom vkit számomra antipatikusnak nyílvánitani.


mondtam én, hogy nincs jogod?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 13 2010 09:24am
Quote (bajcli @ May 13 2010 04:23pm)
mondtam én, hogy nincs jogod?


Nem, csak lebutáztál amiért nem torghellét tartom antipatikusnak :(
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 13 2010 09:35am
Quote (Vismajor @ 13 May 2010 17:24)
Nem, csak lebutáztál amiért nem torghellét tartom antipatikusnak :(


és nincs jogom hozzá?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 13 2010 09:40am
Quote (bajcli @ May 13 2010 04:35pm)
és nincs jogom hozzá?


De, de akkor te is legalább olyan buta vagy mint én
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 13 2010 09:57am
Quote (Vismajor @ 13 May 2010 17:40)
De


akkor miről beszélünk?
hagyd abba a sírást inkább.

Quote (Vismajor @ 13 May 2010 17:40)
  de akkor te is legalább olyan buta vagy mint én


az meg engem rohadtul nem érdekel, hogy te mit gondolsz rólam.

(egyébként azért "butáztalak le", mert (Gera helyett) nem azt/azokat az embereket tartod antipatikusnak, akik miatt Gera otthagyta a válogatottat, és az bizony nem Torghelle.
Torghellével emberileg nekem semmi bajom, nagy küzdő, csakhát attól még nem lesz jó játékos...)
Go Back To Magyar Topic List
Prev17778798081382Next
Add Reply New Topic New Poll