d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17787797807817824765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 24 2015 02:57am
Quote (llllllllllll @ Nov 24 2015 09:53am)
Ugyan ez
Tegnap meg tegnap elott annyit fingtam, hogy el nem tudom kepzelni hogy fert ez belem


Én egy hete babkonzerven élek, és az átlagosnál kevesebbet fingok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 24 2015 03:11am
Quote (anyd @ 24 Nov 2015 09:57)
Én egy hete babkonzerven élek, és az átlagosnál kevesebbet fingok

mer már megszokta a tested
Quote (llllllllllll @ 24 Nov 2015 09:53)
Ugyan ez
Tegnap meg tegnap elott annyit fingtam, hogy el nem tudom kepzelni hogy fert ez belem


néha én sem értem, hogy hogy vannak ekkora gas reservejeim
egy országot lehetne belőle fűteni
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 24 2015 03:12am
Quote (anyd @ Nov 24 2015 09:57am)
Én egy hete babkonzerven élek, és az átlagosnál kevesebbet fingok


Babtol en se szoktam fingani, a lencsetöl viszont mindig.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2015 03:17am
én a hagymától
mikor nagyon hagymásra csinálom a pörköltet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 24 2015 03:21am
kéne ennek a témának egy topic
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 24 2015 03:44am
végre fent van magon a legacy of the void

asszem gf ma megtudja milyen az ha lefossák a fejét fél napig 8DD
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 24 2015 03:46am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 24 2015 10:44am)
végre fent van magon a legacy of the void

asszem gf ma megtudja milyen az ha lefossák a fejét fél napig 8DD


Régen mennyivel egyszerűbb volt napokig játszani. Ma már 10 perc nyugta nincs az embernek. :D
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 24 2015 03:49am
Quote (-joey- @ Nov 24 2015 10:46am)
Régen mennyivel egyszerűbb volt napokig játszani. Ma már 10 perc nyugta nincs az embernek. :D


pont ezen gondolkodtam, hogy szívesen nyomnék mostanában ilyen egész napos játszásokat, de esélytelen sajnos... :d
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 24 2015 03:52am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 24 2015 10:49am)
pont ezen gondolkodtam, hogy szívesen nyomnék mostanában ilyen egész napos játszásokat, de esélytelen sajnos... :d


Milyen jo lenne egy dota maraton agyverzesig
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 24 2015 03:53am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 24 2015 10:52am)
Milyen jo lenne egy dota maraton agyverzesig


abból nem lenne maraton mert agyvérzést lehet kapni 3-4 game után
Go Back To Magyar Topic List
Prev17787797807817824765Next
Add Reply New Topic New Poll