d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17787797807817825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Nov 29 2011 09:42am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 04:39pm)
nyílván?



jó de syl minden 2. postja anyázás, így nehezebb kitalálni


én megfigyeltem, nem szokott anyázni
de érdekes, mert azt mondta hogy elöször kapott 1 nap suspit meg warnt, és most délután nézte akkor hirtelen 13 nap lett
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 29 2011 09:43am
Quote (Kemkolok @ 29 Nov 2011 16:42)
én megfigyeltem, nem szokott anyázni
de érdekes, mert azt mondta hogy elöször kapott 1 nap suspit meg warnt, és most délután nézte akkor hirtelen 13 nap lett


korrupt modok
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Nov 29 2011 09:47am
Jelenleg 7 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 1 ismeretlen): Kemkolok, bajcli, ElCapitano, Inakwo, Cpt_Ghost, Vismajor

szil üzeni hogy gyere riftezni
ja meg ezt is


nem nagyon tetszik ez a boss fight : (
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 29 2011 09:51am
miami vice megy a viasat3on, milyen oldschool sorozat ez lol
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Nov 29 2011 09:53am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 29 2011 04:51pm)
miami vice megy a viasat3on, milyen oldschool sorozat ez lol


háromon
amugy a 13 napért -1 sör

This post was edited by Kemkolok on Nov 29 2011 09:53am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 29 2011 09:54am
Quote (Kemkolok @ 29 Nov 2011 16:53)
háromon
amugy a 13 napért -1 sör


syl üzeni? üzenem neki, hogy nincs közöm a reporthoz, szóval nem az én hibámból történt, tehát semmi köze a megállapodásunkhoz.
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Nov 29 2011 09:55am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 29 2011 04:54pm)
syl üzeni? üzenem neki, hogy nincs közöm a reporthoz, szóval nem az én hibámból történt, tehát semmi köze a megállapodásunkhoz.


tudom (meg syl is), hogy nem te voltál, az nem is érdekel
de attol még te fogsz szenvedni!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 29 2011 09:56am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 29 2011 04:54pm)
syl üzeni? üzenem neki, hogy nincs közöm a reporthoz, szóval nem az én hibámból történt, tehát semmi köze a megállapodásunkhoz.


én voltam amúgy is
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Nov 29 2011 09:57am
Quote (beni @ Nov 29 2011 04:56pm)
én voltam amúgy is


nem hiszek neked
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 29 2011 09:57am
Quote (Kemkolok @ 29 Nov 2011 17:47)
Jelenleg 7 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 1 ismeretlen): Kemkolok, bajcli, ElCapitano, Inakwo, Cpt_Ghost, Vismajor

szil üzeni hogy gyere riftezni
ja meg ezt is
http://www.youtube.com/watch?v=H7qeAWpaT3U

nem nagyon tetszik ez a boss fight : (


:DDDDD

mekkora gyökér má aki filmezi, csak futkos összevissza
gondolom, a többi is ilyen, úgyhogy fél percet bírtam belőle
Go Back To Magyar Topic List
Prev17787797807817825001Next
Closed New Topic New Poll