Quote (Kemkolok @ 29 Nov 2011 17:47)
Jelenleg 7 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 1 ismeretlen): Kemkolok, bajcli, ElCapitano, Inakwo, Cpt_Ghost, Vismajor
szil üzeni hogy gyere riftezni
ja meg ezt is
http://www.youtube.com/watch?v=H7qeAWpaT3U
nem nagyon tetszik ez a boss fight : (
:DDDDD
mekkora gyökér má aki filmezi, csak futkos összevissza
gondolom, a többi is ilyen, úgyhogy fél percet bírtam belőle