Quote (XxPiTyUkAxX @ 24 Nov 2015 00:29)
Ma en is, konditeremben oltozoben befingottam mert mar nem birtam tartani es ofc pont akkor jott oltozni valaki mellem a szekrenyhez
életke
jó is az amikor bablevest meg töltöttkáposztát eszel a hétvégén
dolgozik a cucc rendesen, bár az emésztésemnek határozottan jót tett ezt leszámítva