d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17777787797807815001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 29 2011 09:24am
szil, gj! :ddd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 29 2011 09:26am
Quote (Vismajor @ 29 Nov 2011 16:22)
Mire kapta?


x üzenete:
de kurvára kiváncsi vagyok
milyen postomra kaptam én
13 napot
még sose kaptam ennyit
jolvan
vismajor okos kérdése
"mire kapta?"
Kovássy Levente üzenete:
: DDD
x üzenete:
másold már be neki, hogy ha nem kaptam volna warnt, akkor ezzel a postjával elintézte volna nekem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 29 2011 09:36am
jaj syl drága ez olyan romatikus :blush:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 29 2011 09:37am
szil az isten hagjon meg.. kajak befizetlek egy kurvahoz..
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Nov 29 2011 09:37am
nem tudom ki ez a szil gyerek, de igazán jofejnek tünik

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 29 2011 04:36pm)
jaj syl drága ez olyan romatikus :blush:


amugy ez tuti vmi pm report miatt kaphatta!

This post was edited by Kemkolok on Nov 29 2011 09:38am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 29 2011 09:38am
Quote (Kemkolok @ 29 Nov 2011 16:37)
nem tudom ki ez a szil gyerek, de igazán jofejnek tünik


nem átlátszó, nem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 29 2011 09:38am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 29 Nov 2011 16:38)
nem átlátszó, nem


nyílván bujdosik
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 29 2011 09:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 29 2011 04:26pm)
x üzenete:
de kurvára kiváncsi vagyok
milyen postomra kaptam én
13 napot
még sose kaptam ennyit
jolvan
vismajor okos kérdése
"mire kapta?"
Kovássy Levente üzenete:
: DDD
x üzenete:
másold már be neki, hogy ha nem kaptam volna warnt, akkor ezzel a postjával elintézte volna nekem


mert amúgy nem lehet sejteni, de igaz, magamból indultam ki valamilyen szinten, nekem nincs 140%om már, általában tudni szoktam, hogy mire kapok.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 29 2011 09:39am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Nov 2011 16:38)
nyílván bujdosik


nyílván?

Quote (Vismajor @ 29 Nov 2011 16:38)
mert amúgy nem lehet sejteni, de igaz, magamból indultam ki valamilyen szinten, nekem nincs 140%om már, általában tudni szoktam, hogy mire kapok.


jó de syl minden 2. postja anyázás, így nehezebb kitalálni

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Nov 29 2011 09:40am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 29 2011 09:41am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 29 Nov 2011 16:39)
nyílván?



jó de syl minden 2. postja anyázás, így nehezebb kitalálni


nyilván
nemtudom miért írom mindig í-vel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17777787797807815001Next
Closed New Topic New Poll