Quote (Cpt_Ghost @ Nov 29 2011 04:26pm)
x üzenete:
de kurvára kiváncsi vagyok
milyen postomra kaptam én
13 napot
még sose kaptam ennyit
jolvan
vismajor okos kérdése
"mire kapta?"
Kovássy Levente üzenete:
: DDD
x üzenete:
másold már be neki, hogy ha nem kaptam volna warnt, akkor ezzel a postjával elintézte volna nekem
mert amúgy nem lehet sejteni, de igaz, magamból indultam ki valamilyen szinten, nekem nincs 140%om már, általában tudni szoktam, hogy mire kapok.