d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17767777787797805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 29 2011 07:30am
zsir, kövi héten pótzh, és 13. már vizsga
mother of god :(
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 29 2011 07:42am
Quote (lakatosmegatron @ 29 Nov 2011 15:30)
zsir, kövi héten pótzh, és 13. már vizsga
mother of god :(


pénteken egy időpontban kéne két zh-t írnom. :d
jövő hét 7 zh \o/
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 29 2011 07:43am
Quote (ecneB @ Nov 29 2011 02:42pm)
pénteken egy időpontban kéne két zh-t írnom. :d
jövő hét 7 zh \o/


nekem csak 4 :|
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 29 2011 08:36am
Quote (ecneB @ Nov 29 2011 03:42pm)
pénteken egy időpontban kéne két zh-t írnom. :d
jövő hét 7 zh \o/


aki evkozbe nem dolgozott most szivjon egy kicsit :angry:
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 29 2011 08:39am
valamelyik nap írtam hogy lett egy kiskutyánk, jelenleg emberhússal táplálkozik, és mindig torokra megy
Berni pásztorkutya (5 hetes)

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 29 2011 08:43am
Quote (meatyowllegs @ 29 Nov 2011 16:36)
aki evkozbe nem dolgozott most szivjon egy kicsit :angry:


kicsit azért jobban eloszthattak volna. es, akinek meg potolnia is kell, az most nagyot sziv. :d
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 29 2011 09:14am
Quote (lakatosmegatron @ 29 Nov 2011 14:43)
nekem csak 4 :|


nekem csak 0 :(
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 29 2011 09:15am
Quote (AngryBug @ 29 Nov 2011 16:39)
valamelyik nap írtam hogy lett egy kiskutyánk, jelenleg emberhússal táplálkozik, és mindig torokra megy
Berni pásztorkutya (5 hetes)

http://img72.imageshack.us/img72/3086/epicmealtime.jpg


jajjjjjjjjjjjj de cukii *____________*
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 29 2011 09:17am
syl üzenete:
*na
*Your account has been temporarily suspended. Your suspension will expire in 13 days, 2 hours.
*ezt
*ird be
*care topicba
*pls
*:]

This post was edited by H4xooR on Nov 29 2011 09:17am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 29 2011 09:22am
Quote (H4xooR @ Nov 29 2011 04:17pm)
syl üzenete:
*na
*Your account has been temporarily suspended. Your suspension will expire in 13 days, 2 hours.
*ezt
*ird be
*care topicba
*pls
*:]


Mire kapta?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17767777787797805001Next
Closed New Topic New Poll