Quote (AngryBug @ 29 Nov 2011 16:39)
valamelyik nap írtam hogy lett egy kiskutyánk, jelenleg emberhússal táplálkozik, és mindig torokra megy
Berni pásztorkutya (5 hetes)
http://img72.imageshack.us/img72/3086/epicmealtime.jpg
jajjjjjjjjjjjj de cukii *____________*