d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev1776777778779780828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 6 2012 07:10am
Quote (Nerz8 @ Jul 6 2012 12:46pm)
amúgy ebbe beleszámít a midwars is?


nem, midwars az nem jatek
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 6 2012 07:30am
Quote (Karan2_Returned @ 6 Jul 2012 14:10)
nem, midwars az nem jatek


:banana:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 6 2012 02:35pm
ez az új hős elég srs business. előbb volt a csapatomban és valami 19/0 volt a végére.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 6 2012 02:37pm
Quote (Nerz8 @ Jul 6 2012 09:35pm)
ez az új hős elég srs business. előbb volt a csapatomban és valami 19/0 volt a végére.


mejik
ravenor?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 6 2012 02:39pm
Quote (Bendeguz @ 6 Jul 2012 21:37)
mejik
ravenor?


az most lett ingyenes.

ez:

http://www.youtube.com/watch?v=2QHMJI0a-Y8
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 6 2012 02:41pm
Quote (Nerz8 @ Jul 6 2012 08:39pm)


"prophet"

kár, hogy nem furion, mer akkor már mennék is honozni
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 6 2012 02:43pm
Quote (sylke @ 6 Jul 2012 21:41)
"prophet"

kár, hogy nem furion, mer akkor már mennék is honozni


hát látod. ha lenne mortred, azzal játszanék 24/7 :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 6 2012 02:46pm
Quote (Nerz8 @ Jul 6 2012 08:43pm)
hát látod. ha lenne mortred, azzal játszanék 24/7 :(


vagy troll
LOL NERZ MEKKORA TROLL LENNE XDDXXXXXD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 6 2012 02:47pm
Quote (sylke @ 6 Jul 2012 21:46)
vagy troll
LOL NERZ MEKKORA TROLL LENNE XDDXXXXXD



Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 7 2012 04:44am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1776777778779780828Next
Add Reply New Topic New Poll