Quote (josheide @ 23 Nov 2015 20:22)
A kis telepulesek nem fogjak tudni eltartani ezt az embert. ha utaznia kell az plusz koltseg (= nem eri meg)
Ja meg nem vagyok teljesen kepben a vallalkozasok koltsegeivel de ha jol emlekszem ceget alapitani 3 millio forint.
nem vagy kepben, most csak ezt találtam hirtelen, de egyéni vállalkzáshoz nincs előírt tőke, a vállalkozás formájától függ, de nem hiszem, hogy egy gázszerelő vagy lakatos részvénytársaságot szeretne indítani amihez komolyabb tőke kéne. Kicsit outdated, de az egyéni vállalkozás nem változott azóta abban biztos vagyok, meg a többi sem sokat
http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tamop412A/0007_a1_1033_1035_vallalkozastan_scorm/A1-4-4_vallalkozas.pnghelyben is lehet
+ amugyis mindenki utazik errefelé, es megelnek igyis a szakemberek
This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 23 2015 01:29pm