d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17757767777787794765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2015 01:27pm
Quote (josheide @ 23 Nov 2015 20:22)
A kis telepulesek nem fogjak tudni eltartani ezt az embert. ha utaznia kell az plusz koltseg (= nem eri meg)

Ja meg nem vagyok teljesen kepben a vallalkozasok koltsegeivel de ha jol emlekszem ceget alapitani 3 millio forint.


nem vagy kepben, most csak ezt találtam hirtelen, de egyéni vállalkzáshoz nincs előírt tőke, a vállalkozás formájától függ, de nem hiszem, hogy egy gázszerelő vagy lakatos részvénytársaságot szeretne indítani amihez komolyabb tőke kéne. Kicsit outdated, de az egyéni vállalkozás nem változott azóta abban biztos vagyok, meg a többi sem sokat
http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tamop412A/0007_a1_1033_1035_vallalkozastan_scorm/A1-4-4_vallalkozas.png
helyben is lehet
+ amugyis mindenki utazik errefelé, es megelnek igyis a szakemberek


This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 23 2015 01:29pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 23 2015 01:47pm


This post was edited by Ghostmasterq on Nov 23 2015 02:00pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 23 2015 01:48pm
Quote (josheide @ Nov 23 2015 08:22pm)
A kis telepulesek nem fogjak tudni eltartani ezt az embert. ha utaznia kell az plusz koltseg (= nem eri meg)

Ja meg nem vagyok teljesen kepben a vallalkozasok koltsegeivel de ha jol emlekszem ceget alapitani 3 millio forint.


:DD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 23 2015 02:01pm
a toket 3M ftra kell emelnie a kft-knek marciustol
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 23 2015 02:01pm
mennyire gáz munkahelyre kapucnis pulcsi?
Zara, feszülős, zsebmentes, fekete színű.
Jól áll de gyanús h munkahelyre gáz lenne.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 23 2015 02:02pm
Quote (fahrii @ 23 Nov 2015 21:01)
mennyire gáz munkahelyre kapucnis pulcsi?
Zara, feszülős, zsebmentes, fekete színű.
Jól áll de gyanús h munkahelyre gáz lenne.


:unsure:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 23 2015 02:02pm
Quote (fahrii @ 23 Nov 2015 21:01)
mennyire gáz munkahelyre kapucnis pulcsi?
Zara, feszülős, zsebmentes, fekete színű.
Jól áll de gyanús h munkahelyre gáz lenne.


azt h zara minek kiemelni?
amugy meg tokmind1 miben mesz, nem?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 23 2015 02:03pm
Quote (fahrii @ Nov 23 2015 09:01pm)
mennyire gáz munkahelyre kapucnis pulcsi?
Zara, feszülős, zsebmentes, fekete színű.
Jól áll de gyanús h munkahelyre gáz lenne.


csak az a gaz, amit szegyellsz
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 23 2015 02:04pm
Quote (Anarkin @ 23 Nov 2015 21:02)
azt h zara minek kiemelni?
amugy meg tokmind1 miben mesz, nem?


Az egyik egy átlag plebejus leértékelt narancssárga Zarás nadrágban és kockás ingben (úristen ember, gondoltam mi vagy te egy kibaszott Marty McFly, idejöttél a rohadt 90-es évekből???)
Go Back To Magyar Topic List
Prev17757767777787794765Next
Add Reply New Topic New Poll