Quote (Baleee @ 6 Sep 2015 13:23)
De amugy tenyleg rohadt kivancsi lennek, ha Nemetek, osztrakok, svajc, franciak, hollandok, stb lennenek 'hataron', ok hogy reaglnanak? Total irrelevans, hogy jajj mi megoldanank, meg befogadnank mindenkit, meg lofasz, az emberek ott is ugyan ugy megelegelnek.
Na meg svjacba, ahol nepszavazzak, hogy epithessen-e egyhazat maganak 'kulso vallas', gondolom csak ugy sorra huzogatnak a mecseteket.
Itt 8 millióból 2 millió bevándorló. Hova kell még több?
/e amúgy a cikk fasza, sokat jár Svájcba ha már itt él a lánya, meg gondolom majd itt szeretne nyugdíjjba vonulni ha magyarországon már nem mer élni
This post was edited by ace07 on Sep 6 2015 06:28am