d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17747757767777785001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 29 2011 02:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 29 2011 08:28am)
az geciszar amikor felkelsz : d


megtörtént de nem volt szar, ki se vettem, úgy gépezek
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 29 2011 03:38am
Quote (daneeka10 @ Nov 28 2011 11:58pm)
érzem hogy ma is kontaktlencsébe fogok aludni pedig nem is vagyok részeg


vga?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 29 2011 03:52am
szét szakad a könyökön bassza meg!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 29 2011 03:58am
Quote
A weboldalon nagy Renault-felsős kép van Raikkönenről a szokásos vigyorával, ami két év ralizás után kerül vissza a Forma-1-be.


Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 29 2011 03:58am


1:25 :DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 29 2011 04:04am
Quote (szabika @ Nov 29 2011 11:38am)
vga?


done, itt a pénz

edit: 12k-t adott, nbem tom mennyi volt megbeszélve :D

This post was edited by daneeka10 on Nov 29 2011 04:04am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 29 2011 04:21am
Quote (daneeka10 @ Nov 29 2011 11:04am)
done, itt a pénz

edit: 12k-t adott, nbem tom mennyi volt megbeszélve :D


well played
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2011 04:33am
soon 11k
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 29 2011 04:35am
basszus... mindjárt bealszom meló közben.......
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2011 04:36am
Quote (Psyclon @ Nov 29 2011 10:35am)
basszus... mindjárt bealszom meló közben.......


jsp meló közben?
izgi
Go Back To Magyar Topic List
Prev17747757767777785001Next
Closed New Topic New Poll