d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17737747757767771468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2015 09:54am
Quote (ElCapitano @ Aug 7 2015 04:53pm)
Tfw ha most választanom kéne hogy MSZP, Jobbik, DK, PM, LMP, Fidesz még mindig a Fideszre szavaznék. Ez egy elég kurva szar szitu, néha tökre elkeseredek.


Hát azért nem. Én szívesen látnám az lmpt ellenzékként legalább
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 7 2015 09:56am
Quote (anyd @ 7 Aug 2015 17:54)
Hát azért nem. Én szívesen látnám az lmpt ellenzékként legalább


Schiffer egy hiteles ember szerintem, de egyszerűen az LMP jelen helyzetében nem tudna kormányozni. (választani = varázsütésre eldönteni ki kormányozzon, nem úgy értettem szavazni, szavazni az LMP-re szavaznék)

9 User(s) are reading this topic (8 Guests and 0 Anonymous)

wtf ez a sok guest mostanában

This post was edited by ElCapitano on Aug 7 2015 09:56am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2015 09:57am
sok rosszmájú ember
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 7 2015 10:18am
FideSS
MssZP

Mind a két párt tele van villanyszerelőkkel.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2015 10:58am
Quote (Smat @ Aug 7 2015 05:18pm)
FideSS
MssZP

Mind a két párt tele van villanyszerelőkkel.


legalább képzettebbek apádnál
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 7 2015 11:00am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (jarabekg @ 7 Aug 2015 16:58)
legalább képzettebbek apádnál


Fogd már be a pofádat te tetves zsidó. Nyáron voltál táborban?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2015 11:48am
Quote (ElCapitano @ Aug 7 2015 04:56pm)
Schiffer egy hiteles ember szerintem, de egyszerűen az LMP jelen helyzetében nem tudna kormányozni. (választani = varázsütésre eldönteni ki kormányozzon, nem úgy értettem szavazni, szavazni az LMP-re szavaznék)

9 User(s) are reading this topic (8 Guests and 0 Anonymous)

wtf ez a sok guest mostanában


mondom ellenzék :D magyarországot sose fogja liberális párt irányítani, túl sok a buta ember
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 7 2015 12:08pm
Quote (llllllllllll @ Aug 7 2015 03:39pm)
találkoztam ma orbánnal
diszkász


mi volt az apropó?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2015 12:08pm
Quote (beni @ Aug 7 2015 07:08pm)
mi volt az apropó?


weekly meeting a mernok urral
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 7 2015 12:41pm
Quote (llllllllllll @ 7 Aug 2015 17:12)
csak kezet fogtam vele, erős kézfogása van és selymes a keze


Quote (llllllllllll @ 7 Aug 2015 16:39)
találkoztam ma orbánnal
diszkász


de te nem a ge-nél vagy?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17737747757767771468Next
Add Reply New Topic New Poll