Quote (anyd @ 7 Aug 2015 17:54)
Hát azért nem. Én szívesen látnám az lmpt ellenzékként legalább
Schiffer egy hiteles ember szerintem, de egyszerűen az LMP jelen helyzetében nem tudna kormányozni. (választani = varázsütésre eldönteni ki kormányozzon, nem úgy értettem szavazni, szavazni az LMP-re szavaznék)
9 User(s) are reading this topic (
8 Guests and 0 Anonymous)
wtf ez a sok guest mostanában
This post was edited by ElCapitano on Aug 7 2015 09:56am