d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17727737747757761468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 7 2015 08:42am
Quote (llllllllllll @ 7 Aug 2015 16:39)
találkoztam ma orbánnal
diszkász


Igazán tarkónbaszhattad volna egy péklapáttal.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 7 2015 08:52am
Quote (llllllllllll @ Aug 7 2015 03:39pm)
találkoztam ma orbánnal
diszkász


eddig is tudtuk hogy arulod a tested, de ez azert komoly elorelepes, gz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2015 09:04am
Quote (llllllllllll @ 7 Aug 2015 16:39)
találkoztam ma orbánnal
diszkász


remélem mondtad neki, hogy a kurva anyád
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2015 09:12am
csak kezet fogtam vele, erős kézfogása van és selymes a keze
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 7 2015 09:14am
Quote (llllllllllll @ 7 Aug 2015 16:12)
csak kezet fogtam vele, erős kézfogása van és selymes a keze


paff
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2015 09:33am
Quote (llllllllllll @ 7 Aug 2015 17:12)
csak kezet fogtam vele, erős kézfogása van és selymes a keze


azért remélem bele köptél a tenyeredbe előtte vagy valami
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 7 2015 09:35am
Quote (Baleee @ 7 Aug 2015 16:13)


Mondjuk pl a CapsLock indokolatlan használata is rajta lehetne
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 7 2015 09:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2015 03:33pm)
azért remélem bele köptél a tenyeredbe előtte vagy valami


vmi éces-ebolás köpetet
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 7 2015 09:50am
Quote (llllllllllll @ Aug 7 2015 04:12pm)
csak kezet fogtam vele, erős kézfogása van és selymes a keze


Aztán megkínáltad csokis pereccel.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 7 2015 09:53am
Tfw ha most választanom kéne hogy MSZP, Jobbik, DK, PM, LMP, Fidesz még mindig a Fideszre szavaznék. Ez egy elég kurva szar szitu, néha tökre elkeseredek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17727737747757761468Next
Add Reply New Topic New Poll