Quote (jarabekg @ 23 Nov 2015 17:52)
Mint irtam, ennek az az elonye, hogy addig sem szaporodik.
Ha lenne normalis szocialis halo, akkor a meglevo utodokat is ki lehetne rangatni a jelenlegi helyzetukbol.
Szena irta az egyrdi fizetoeszkozos peldamra, hogy a gyereknek a jegyei utan bonus, etc. Itt is az a problema, hogy ameddig egy kemenykezu faszkalap kozmunkan tudja oket dolgoztatni, addig ha pl az iskolai jegy vagy hianyzas mulik rajta, marmint a segely mulik azon, hogy a gyerek bent van e es kussolva tanul, vagy sem, akkor a tanart befenyitik, hogy meglincselik ha nem ad neki jo jegyet vagy ha beirja a hianyzast.
Multkor beszeltem egy gimis tanarral. Brutalis amit oktatassal muveltek. A gyerek lehet diszgrafias, diszlexias, diszkalkuluszos es leerettsegizhet ugy, hogy nem kell neki magyar nyelvbol pl vagy matekbol, stb.. Nem buktathato meg mert az a lelkenek art. Mert az hasznal, hogy 6.ba jar, visszahuzza az osztalyt mert nem erti a dolgokat ezert nem figyel es masokat zavar, ahelyett hogy spec osztalyba kerulne, ahol erre felkeszitett tanarok oktatnak es meg hasznos is lehetne meg tudna fejlodni es nem erezne hulyenek es kiyaszitottnak magat meg lenne sikerelmenye is, hogy megerti megtanulja.