☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
771
772
773
774
775
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 588976
Replies: 50000
Track Topic
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#7721
Nov 28 2011 01:46pm
Quote (szabika @ 28 Nov 2011 20:43)
http://www.odditieszone.com/wp-content/uploads/2011/02/emma-watson-legs-5.jpg
kisjány :C
ez igy jo volt estere
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#7722
Nov 28 2011 01:47pm
a suspi alatt se tétlenkedtem és elcsíptem egy ilyet:
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#7723
Nov 28 2011 01:50pm
Quote (daneeka10 @ 28 Nov 2011 21:47)
a suspi alatt se tétlenkedtem és elcsíptem egy ilyet:
http://img714.imageshack.us/img714/6846/istenem.jpg
??
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#7724
Nov 28 2011 01:51pm
Quote (josheide @ 28 Nov 2011 20:50)
??
fail fail hátán.
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#7725
Nov 28 2011 01:53pm
Quote (josheide @ Nov 28 2011 09:50pm)
??
newfag
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#7726
Nov 28 2011 01:56pm
mekkora főnök már Baker az elején amikor bejön, ezek a cuccok remélem újra divatba jönnek, bár ahhoz legalizálni kéne az LSD-t
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#7727
Nov 28 2011 01:57pm
végre sikerült működésbe hozni egy psx emaulatort :DD
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#7728
Nov 28 2011 01:58pm
Quote (jarabekg @ 28 Nov 2011 21:57)
végre sikerült működésbe hozni egy psx emaulatort :DD
pedig az még ízi egy friss dolphin (wii) emuhoz képest. :))
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#7729
Nov 28 2011 02:01pm
Quote (ecneB @ Nov 28 2011 08:58pm)
pedig az még ízi egy friss dolphin (wii) emuhoz képest. :))
régebben sikerült azt is üzembe hozni, de a játékok szaggattak a laptopomon, nem volt hozzá elég erős
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#7730
Nov 28 2011 02:02pm
Quote (jarabekg @ Nov 28 2011 09:01pm)
régebben sikerült azt is üzembe hozni, de a játékok szaggattak a laptopomon, nem volt hozzá elég erős
laptopon nem jó sehogyse
négy mag kell egy tisztes emulátornak
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
771
772
773
774
775
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact