d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev1771772773774775828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 28 2012 03:17pm
Quote (Bendeguz @ 28 Jun 2012 23:12)
Szerintem felrakom újra, mivel a D3 nem nyerte el a tetszésemet hosszútávon.

Srácok, valaki tudna kölcsönadni egy accot? Szeretném ha játszana velem egyik haver.


ha jó egy olyan acc, amin 1 gamet játszottam, akkor odaadom szívesen
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 28 2012 03:19pm
Quote (RRC @ Jun 28 2012 10:17pm)
ha jó egy olyan acc, amin 1 gamet játszottam, akkor odaadom szívesen


Tökéletes, megköszönném!
Amúgy mikori kb az acc? Mert ha free accot csináltál azt ő is tud. 8D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 28 2012 03:20pm
Quote (Bendeguz @ 28 Jun 2012 23:19)
Tökéletes, megköszönném!
Amúgy mikori kb az acc? Mert ha free accot csináltál azt ő is tud. 8D


szerintem free... de fogalmam sincs, elég régen csináltam már

nem emlékszem rá, hogy fizettem volna
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 28 2012 03:25pm
Quote (RRC @ Jun 28 2012 10:20pm)
szerintem free... de fogalmam sincs, elég régen csináltam már

nem emlékszem rá, hogy fizettem volna


Meglesném akkor. 8~)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 28 2012 03:26pm
Quote (Bendeguz @ 28 Jun 2012 23:25)
Meglesném akkor. 8~)


pm'd
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 28 2012 03:30pm
Quote (RRC @ Jun 28 2012 10:26pm)
pm'd


Ty mégegyszer, de sajnos free acc. :/

Lejárt a suspend a MrBigD1ck accon, de bazdmeg CSAK EZZEL nem lép fel chatre és aztírja hogy nincs tmm mert éppen most peccselnek, wtf.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 28 2012 03:31pm
Quote (Bendeguz @ 28 Jun 2012 23:30)
Ty mégegyszer, de sajnos free acc. :/

Lejárt a suspend a MrBigD1ck accon, de bazdmeg CSAK EZZEL nem lép fel chatre és aztírja hogy nincs tmm mert éppen most peccselnek, wtf.


túl nagy a faszod
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 28 2012 03:31pm
Quote (RRC @ Jun 28 2012 10:31pm)
túl nagy a faszod


Kannyukat.

Szóval továbbra is kéne valami akaunt!
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 28 2012 03:52pm
Quote (Bendeguz @ 28 Jun 2012 22:12)
Szerintem felrakom újra, mivel a D3 nem nyerte el a tetszésemet hosszútávon.

Srácok, valaki tudna kölcsönadni egy accot? Szeretném ha játszana velem egyik haver.


ez a beszéd!

dani accát használhatod szerintem (de inkább csak te imo)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 29 2012 06:00am


szerintem az a parasite helyben agyvérzést kapott.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1771772773774775828Next
Add Reply New Topic New Poll