d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1771772773774775830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 23 2011 02:16am
Quote (diablo2m @ Mar 23 2011 10:14am)
felét érnek kb sztem



ladderban max 30fg, nlben sztem kuka


50ért eladva :evil:
Member
Posts: 58,568
Joined: Jun 16 2010
Gold: 16,345.00
Mar 23 2011 02:43am
Quote (LindaPpP @ Mar 23 2011 10:16am)
50ért eladva :evil:


az durva, én a 24fhr/29str/51life/29fireres -t 30fgért se tudom eladni kb 2 hónapja
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 23 2011 02:44am
Quote (diablo2m @ Mar 23 2011 10:43am)
az durva, én a 24fhr/29str/51life/29fireres -t 30fgért se tudom eladni kb 2 hónapja


Profitálni akart rajtam a gyerek és azt mondta ezért csak 50be tudja megvenni a biztos profit érdekében :lol:
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Mar 23 2011 03:13am
Quote (diablo2m @ Mar 23 2011 09:43am)
az durva, én a 24fhr/29str/51life/29fireres -t 30fgért se tudom eladni kb 2 hónapja


30 at adok erte
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Mar 25 2011 04:34am
szerintetek adjam el ennyiért?

lvl30:
2trap-10energy-40life-8replife-23lightres - 10fg
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 25 2011 04:37am
Quote (atek555 @ 25 Mar 2011 15:34)
szerintetek adjam el ennyiért?

lvl30:
2trap-10energy-40life-8replife-23lightres - 10fg


add, nem tűnik túl drágának.
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Mar 30 2011 05:50pm
tal armort adjam el 700-ért most vayg többet ér?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Mar 30 2011 05:51pm
Quote (atek555 @ 31 Mar 2011 00:50)
tal armort adjam el 700-ért most vayg többet ér?


hát nem tom

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53025580&f=170

1500 ért adtak el egyet.

This post was edited by Psyclon on Mar 30 2011 05:53pm
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Mar 30 2011 05:54pm
Quote (Psyclon @ 30 Mar 2011 23:51)
hát nem tom

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53025580&f=170

1500 ért adtak el egyet.


thx, mondjuk nagyon mennek le az árak :S
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Mar 30 2011 05:55pm
Quote (atek555 @ 31 Mar 2011 00:54)
thx, mondjuk nagyon mennek le az árak :S


na ezért el se kezdek diozni ^^ mire felhuzok 1 lvl-t is a ber már 100 fg lesz :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1771772773774775830Next
Closed New Topic New Poll