☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev
1
771
772
773
774
775
830
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 175841
Replies: 8293
Track Topic
LindaPpP
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold
:
0.00
#7721
Mar 23 2011 02:16am
Quote (diablo2m @ Mar 23 2011 10:14am)
felét érnek kb sztem
ladderban max 30fg, nlben sztem kuka
50ért eladva
diablo2m
Member
Posts: 58,568
Joined: Jun 16 2010
Gold
:
16,345.00
#7722
Mar 23 2011 02:43am
Quote (LindaPpP @ Mar 23 2011 10:16am)
50ért eladva
az durva, én a 24fhr/29str/51life/29fireres -t 30fgért se tudom eladni kb 2 hónapja
LindaPpP
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold
:
0.00
#7723
Mar 23 2011 02:44am
Quote (diablo2m @ Mar 23 2011 10:43am)
az durva, én a 24fhr/29str/51life/29fireres -t 30fgért se tudom eladni kb 2 hónapja
Profitálni akart rajtam a gyerek és azt mondta ezért csak 50be tudja megvenni a biztos profit érdekében
Csavardi_Samu
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold
:
533.11
#7724
Mar 23 2011 03:13am
Quote (diablo2m @ Mar 23 2011 09:43am)
az durva, én a 24fhr/29str/51life/29fireres -t 30fgért se tudom eladni kb 2 hónapja
30 at adok erte
atek555
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold
:
0.00
#7725
Mar 25 2011 04:34am
szerintetek adjam el ennyiért?
lvl30:
2trap-10energy-40life-8replife-23lightres - 10fg
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#7726
Mar 25 2011 04:37am
Quote (atek555 @ 25 Mar 2011 15:34)
szerintetek adjam el ennyiért?
lvl30:
2trap-10energy-40life-8replife-23lightres - 10fg
add, nem tűnik túl drágának.
atek555
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold
:
0.00
#7727
Mar 30 2011 05:50pm
tal armort adjam el 700-ért most vayg többet ér?
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
82.11
#7728
Mar 30 2011 05:51pm
Quote (atek555 @ 31 Mar 2011 00:50)
tal armort adjam el 700-ért most vayg többet ér?
hát nem tom
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53025580&f=170
1500 ért adtak el egyet.
This post was edited by Psyclon on Mar 30 2011 05:53pm
atek555
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold
:
0.00
#7729
Mar 30 2011 05:54pm
Quote (Psyclon @ 30 Mar 2011 23:51)
hát nem tom
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53025580&f=170
1500 ért adtak el egyet.
thx, mondjuk nagyon mennek le az árak :S
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
82.11
#7730
Mar 30 2011 05:55pm
Quote (atek555 @ 31 Mar 2011 00:54)
thx, mondjuk nagyon mennek le az árak :S
na ezért el se kezdek diozni ^^ mire felhuzok 1 lvl-t is a ber már 100 fg lesz
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
771
772
773
774
775
830
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact